Tuulerõuged

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tuulerõuged

Postitamine by Inga on 17/6/2016, 17:16

Meil lõpuks korralikud tuulerõuged majas.

Esimene raund plikaga möödus umbes 5 täpiga ja immuunsust ei tekkinud.

Täna avastasin, et paaril haavakesel on mäda sees Vill on katki ja koorik peal, aga täna siis mäda ümber tekkinud.

Helistasin perearstile, enda oma kätte ei saanud, aga teine ütles, et OK on. Samas kui Dr Google'iga konsulteerida, siis seal hirmutati ära mind. Ja ma usun ju muidugi Dr Google'it

Keegi oskab kommenteerida? Tekkis teie omadel ka mäda haava sisse?
Inga
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Re: Tuulerõuged

Postitamine by miio on 17/6/2016, 19:43

Jah, meil oli suur jama, kõhule tekkis väga kole haav, selline ringjas ja kobrutav, läbimõõduga ca6 cm. Sellest rohelisest mögast ei olnud kasu midagi. Kui tahab siis tekib ikkagi.
miio
Jutulind
Jutulind

http://jeazelle.weebly.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by miio on 20/6/2016, 07:42

Kuidas lapsel tervis? Loodan, et kõik ikka OK
miio
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by Inga on 20/6/2016, 11:51

miio kirjutas:Jah, meil oli suur jama, kõhule tekkis väga kole haav, selline ringjas ja kobrutav, läbimõõduga ca6 cm. Sellest rohelisest mögast ei olnud kasu midagi. Kui tahab siis tekib ikkagi.

6 cm?! Õudus kuubis

Meil nii hulluks õnneks ei läinud.

Mõned mädased punnid, aga FB-s mitu ema rahustasid, et nende lastel oli ka.

Desinfitseerisin neid mädaseid punne ja tegin ühe "iirlase" soovitusel soodavanni. Meil siin (ja Eestis vist ka) vanni ja duši alla panna ei lubata tuulekatega, aga Iirimaal soovitatakse soodavanni teha (1 cup söögisoodat vannivette) ja see aitas väga hästi. 2x sai tehtud ja kuviatas ilusti ja saime 2 rahulikku ööd.

Nüüd on villidel koorikud peal - sügelevad küll. Tundub, et homme saab laps tagasi kooli. Ta sööb siin juba närvid seest välja, sest tal on igav. Lisaks peab ta koduse töö ära tegema enne homset ja see pole eriti mokkamööda
Inga
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by miio on 20/6/2016, 14:46

Kusjuures eelisel õhtul ei olnud midagi ja hommikuks juba kobrutas. Aga nüüd see õudus ehk enam kunagi ei tule, said ikka korralikult põetud. " nädalat puududs koolis ja selle ühe punni tõttu kuu aega veel kehalisest ja ujumisest ka.
miio
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by Inga on 20/6/2016, 18:20

miio kirjutas:Kusjuures eelisel õhtul ei olnud midagi ja hommikuks juba kobrutas. Aga nüüd see õudus ehk enam kunagi ei tule, said ikka korralikult põetud. " nädalat puududs koolis ja selle ühe punni tõttu kuu aega veel kehalisest ja ujumisest ka.

Mitu nädalat? Mul jutumärgi 3 juures... nii kaua oli kodus?

Meil nüüd 7 päeva möödas (teisipäeval tulid esimesed punnid). Ma olin veendunud, et perearst andis kuni tänaseni (kaasaarvatud) tervisetõendi, aga täna hommikul vaatasin, et ainult reedeni. Täna teda küll veel kooli ei saanud lasta, nii et jätsin koju. Loodetavasti aitab vanematõendist.
Inga
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 20/6/2016, 20:59

Inga kirjutas:
miio kirjutas:Kusjuures eelisel õhtul ei olnud midagi ja hommikuks juba kobrutas. Aga nüüd see õudus ehk enam kunagi ei tule, said ikka korralikult põetud. " nädalat puududs koolis ja selle ühe punni tõttu kuu aega veel kehalisest ja ujumisest ka.

Mitu nädalat? Mul jutumärgi 3 juures... nii kaua oli kodus?
Mul on jutumärgid number kahe juures
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by miio on 20/6/2016, 22:03

Ei kodus oli 2 nädalat ja siis veel pikkvabastus kehalisest, eriti ujumisest. Neil on ju igal nädalal ujumine. Ma ei teagi, kuidas see jutumärk sinna tuli ilmselt vajutasin klaviatuurilt shift klahvi
miio
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles