Ei saa me läbi Lätita

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ei saa me läbi Lätita

Postitamine by Arabella on 21/6/2016, 15:11

Plaan minna suvel natuke Lätit avastama koos lastega, täpsemalt küll Põhja-Lätit
Kes on käinud ja näinud, kuhu soovitaks kindlasti minna ja mida vaadata? Kõik soovitused ja mõtted teretulnud
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Re: Ei saa me läbi Lätita

Postitamine by Ticutacu on 21/6/2016, 15:29

Panen ka kõik siinsed ideed ja soovitused tuleviku tarbeks kõrva taha.

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 21/6/2016, 17:11

Sigulda kindlasti, eriti koos lastega ja üldse sealne ümbrus.

Tervete looduspark oli ka väga lahe, aga see ei jää enam Põhja-Lätti.

Need olid esimesed 2 kohta mis meenusid meie Läti tripist.

Ja lisakse see võiks ka väga lahe olla (kahjuks ise küll ei ole jõudnud): http://www.banitis.lv/eng/index.htm
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 19/7/2016, 22:25

Ma olen käinud ja plaanin nüüd minna Jurmalasse. Pikad liivarannad... Ja lihtsalt niiii soe mälestus sellest kohast.

Mul selline küsimus Läti kohta, et kas seal on selliseid puhkealasid nagu Eestis need RMK puhkealad lõkkekohaga vms. Nimelt mehe ema pakkus välja, et hoiab lapsi paar päeva ja meie otsustasime teha midagi eksootilist ja sõita Lätti Aga auto on suur, sinna mahub magama kenasti, seega miks kulutada raha öömajale (Koi on rääkinud). Aga kuhu seda autot panna nii et kellelegi ette ei jääks?

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 20/7/2016, 10:32

Meil Lätis käidud. Sigulda ümbrus oli ilus tõesti. Liivakivipljandid ja koopad.
Turaida loss Sigulda külje all oli mõnus, seal ümber väga suur park, võiks täitsa minnes piknikuasjad kaasa võtta.
Valmiera erilist muljet ei jätnud, kuigi jõe ääres matkarada oli küll väga vahva.
Aga mulle meeldis eriliselt veel Cesis, selline väga mõnusa hingega väike linnake, vanalinn, loss, väga kaunis park selle kõrval, purskkaevutiigil mustad luiged.
Lastes tekitas suurimat vaimustust siiski meri, liivased rannad ja lained suure hooga randa. Vesi oli (õnneks) liiga külm

Aga majutus oli Lätis odav. Nt suure voodiga tuba, kus oli veel ka lisavoodi ja madrats (nii et sel ööl keegi kaisus ei maganud) oma wc ja duššiga, oli 30€. Esimene öö oli veel odavam, aga siis olid lapsed kaisus Me oleme ka koid, nii et otsisimegi odavamaid koht, aga ausalt, ma ei tea, miks ma oleks pidanud rohkem maksta, väga ok oli kõik
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 20/7/2016, 11:20

Oo. Sellise hinnaga võiks tõesti ju voodis magada. Eile õhtul vaatasin kämpinguplatse ja pole päris kindel, kas sain õigesti aru, aga auto parkimine maksis 7eurot+siis iga täiskasvanu veel 4,50 , Äkki eksisin ka, aga tundus mitte väga mõistlik hind.
Mul tegelikult Jurmala mälestus ühest imearmsast külalistemajast, aga no see oli ju mingi 14 aastat tagasi äkki... seega mis ta nimi võis olla, kes seda enam teab.

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 20/7/2016, 19:20

Me otsisime booking.com-st koha välja ja sõitsime lihtsalt kohale, nädala sees õnnestus nii väga hästi, broneerima midagi ei hakanud sest ei teadnud kunas kuhu jõuame.
Sigulda lähedal ööbisime Guest House Talleri-s, seal võib küll vabalt veelgi ööbida.
Kämpingute hindu vaatasin ka kodus enne, ja tundus ajuvaba, sest see sama hind mis me tubade eest maksime
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 28/7/2016, 00:16

Me küll otseselt Lätis ringi ei sõitnud seekord (tee viis hoopis Poola, aga no Läti ja Leedu jäid paratamutult teele). Aga Lätis ööbisime ning seda Rundale lossi lähedal. Koha nimi oligi Rundale hotel ning väike armas koht oli. Eelmisel päeval broneerisin Bookingus ette ära. Ja kõige naljakam oli see, et 7 maja ees olnud autost olid vähemalt 5 Eesti omad.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles