Su nägu kõlab tuttavalt 5.hooaeg

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Su nägu kõlab tuttavalt 5.hooaeg

Postitamine by Astrid on 2/10/2016, 22:32

Lõpuks ometi on jälle, mida vaadata ja millele kaasa elada ning kirjutada

Esimene saade oli kohe väga hea!

Joosep tegi küll põhimõtteliselt iseennast, aga väga hästi tegi ju Olen teda Cartooniga laval live-s näinud ja seal hüppas ja kargas üles-alla ning lauale püsti ja maha tagasi vahetpidamata samamoodi
Adeele tegi Kadri Voorandit ka väga hästi, aga kuna mulle selline muusika üldse peale ei lähe, siis seetõttu ei arvanud ma ka sellest suurt midagi ning olin tegelikult ka pettunud, et ta võitis, kuigi tunnistan veelkord, et tegi tõesti hästi
Kalle oli ka mulle täiesti võõras tegelane ja kuna ma olen laisk, siis polnud võtnud vaevaks varem uurida ka, millega ta üldse tegeleb ning seda suurem oli üllatus, et esitas super-Elvise
Inga ja tema Potsataja  See oli nii nunnu lihtsalt!
Raivo on selle hooaja Sepo  Ja kuigi ta laulis vahepeal isegi täitsa õiget laulu, aga no kokkuvõttes oli see supernaljakas
Laura oli vist kõige vähem selle moodi, keda ta tegema pidi  Tal kumas enda hääl nii tugevalt läbi ja kuna ta on ise niivõrd hea laulja ja Geri seda paraku pole, siis oli ka seepärast juba raskem teda järgi teha  Samas tantsis küll võimsalt
Liis oli küll nagu päris Maarja Mulle tulid kohe meelde need aastatetagused kontserttuurid, kus noor Maarja laulis ja tantsis
Kristjan koos Mardiga olid aga mu selle saate lemmikud vist, kui ma nüüd mõtlema hakkan  Nende koostöö oli nii ehe ja Mardi muie suunurgas nii täpselt Joala, et täitsa kõhe oli vaadata

Ehk siis igati hea algus ja loodetavasti jätkub tõusvas tempos
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Re: Su nägu kõlab tuttavalt 5.hooaeg

Postitamine by Sirle on 3/10/2016, 08:52

Meie telekas mängis eile loomulikult poliitikat... Aga kuna ma ise tegelesin mööda kaste tuhnimisega, et mikserit üles leida ja siis pavlovate küpsetamisega, siis väga ei seganudki. Tahaks täna-homme järgi vaadata.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Piripiiga on 6/10/2016, 13:28

Päris lahe saade oli.
Raivo esitluse ajal sai ikka kõvasti naerda

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tulikiisu on 9/10/2016, 16:46

oi oi mulle ka meeldis Ja täna siis juba uus saade
Tulikiisu
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 9/10/2016, 18:25

Mulle niiiiiii väga meeldis Kadri Voorandi parodeerimine - väga ilus, peen paroodia, võimas oli! Kuigi saadet ei näinud, siis üritasin esitused järgi vaadata. Äkki täna jõuan teleri taha

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 9/10/2016, 22:30

Saade jälle otsas ja mina siin oma kirjandiga

Alustas siis Adeele oma Brainstormi looga ja peale tänast hakkas mulle tunduma, et mulle vist ei meeldi Adeele ise  Midagi nagu hakkab vastu, aga ma ei tea veel, mis asi see on  Laulis ju iseenesest hästi, aga kas see üle keeratud tants ja vehklemine või ma ei tea.. midagi igatahes ei istunud
Teisena tulnud Inga ka ei meeldinud Siin oli vist viga selles, et ta oli tehtud nii vanaks ja koledaks  ja seda lauljat ning lugu polnud ma ka kunagi varem kuulnud ja ei osanud neid seega ka omavahel võrrelda
Kristjan oli aga väga hea!  Isegi poiss, kes saadet üldse ei vaadanud, ütles möödaminnes, et "sellel on ju täpselt õige hääl"
Liis oli ka super!  Sarnasuse tabamise koha pealt mu tänane vaieldamatu lemmik igas mõttes Megahästi ikka laulis seda, midagi pole öelda
Ja siis tuli jälle Raivo  Andke abi!  Raivo oli mu teine lemmik täna, aga seda hoopis komöödia tegemise mõttes
Laura  Mnjah, ta küll võitis saate, aga mitte minu jaoks Ei oska isegi kommenteerida, kuigi oma koleduses oli naljakas küll
Kalle meeldis mulle ka Kahju kohe, et viimaseks jäi
Joosepi kõrge koht tabelis tuli aga üllatusena, sest ta ei meenutanud küll kohe kuidagi mitte Cheri Ei välimuselt ega liikumiselt ja häälgi oli vist tänu moonutavale mikrofonile sarnaseks saadud

Saatejuht meeldis aga küll Kellele ei meeldi, sellele ei meeldi, aga mind ajas mõnusalt naerma ja eriti hea oli see, kui koos Raivoga seal naeru lagistasid
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by luiise on 9/10/2016, 23:35

Sa ei ole kuulnud Rändaja õhtulaulu? Nipernaadist oled midagi kuulnud?
Mul pole sel aastal ühtegi lemmikut. Avandit näen linnavahel nii tihti, et tema nägemine ka enam ei eruta
Kalle vist meeldis kõige rohkem. Laurat ma ei salli üldse.

luiise
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 10/10/2016, 00:21

luiise kirjutas:Sa ei ole kuulnud Rändaja õhtulaulu? Nipernaadist oled midagi kuulnud?
Olen kuulnud Nipernaadist, näinud pole ja seda kuulsin ka täna esimest korda, et see laul sealt pärit on
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 10/10/2016, 16:40

Ma põhiliselt kuulsin saadet (telekas mängis teises toas ja me mehega tegime köögi remonti veidi edasi). Adeele mulle ka miskipärast ei meeldi. Rändaja õhtulaul mulle meeldib. Ja "Scatman" meenutas mulle Argo Aadlit

Aga ei, tore saade. Hea kuulata.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 16/10/2016, 23:14

Oi, täna oli hea saade, väga hea Ma naersin ja itsitasin ikka pidevalt selle loba peale, mis seal aeti

Kristjan siis alustas ja oli selline... täitsa normaalne vist
Raivot ei näinud Pärast kokkuvõtvast lõigust seda sutsu nägin, aga ei jätnud erilist muljet
Aga vot Kalle oli tänase saate staar!  Kui ta laulma hakkas, siis see oli nii õige ja ehtne hääl, et ma tegin kohe "vauuuu " Ja kui ilus ta oli
Joosepil on väga hea hääl  Virvega ma küll võrrelda ei oska, polnud seda lugu kuulnud ja ei tea muidu ka rohkemat midagi
Laura esitatud artist oli täitsa võõras mu jaoks, aga tundus, et läks vist täitsa täppi sellega
Inga oli ju ka täitsa okei, aga natuke liiga keskpärane vist võrreldes teistega  kuigi väga hea näeb ta välja küll
Liisi esitatut polnud ma kunagi varem kuulnud Polnud nimegi kuulnud, rääkimata siis laulust
Adeele oli nagu nuku aga võrrelda jälle ei oska, kuna pole sellist asja varem näinud-kuulnud

Praegu kirja pandut lugedes jäi tunne, et mida ma siis vaatasin, kui mitte midagi ei tea aga no naljakas oli ju küll ja mulle läks see nali vägagi peale
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 23/10/2016, 22:17

Juhhuuu! Mina jälle siin

Ma ei tea miks, aga tänane saade oli mu meelest veel parem, kui eelmised

Kalle laulis ja tantsis Gene Kelly rollis väga hästi Laulis muidugi paremini, kui originaal, aga see selleks
Laura tehtud Niki oli jälle liiga Laura häälega Midagi pole teha, kui sul on selline tugev hääl ja püüa palju jaksad, siis sellist moonutada kellekski teiseks on pea võimatu
Kristjani lauldud Ben E. King tekitas mulle külmavärinad See oli nii hea Uskumatult hea, midagi pole öelda
Inga oli minu jaoks vist seekord kõige nõrgem, kuigi laulis nagu päris Ülle Ulla aga no polnud minu tassike teed
Joosep  oh issand küll  See oli nüüd küll liiga naljakas, et olla tõsi  ja ma ei mäletanud üldse, et originaal oleks nii jubedalt eurolaulul kõlanud, kui ta tegelikult kõlas
Adeele ja Liis ja kogu ülejäänud kamp olid super! Laulu ühisosa kõlas täpselt nagu tegelikult kõlas ja see oli võimas
Raivo  No keegi peab saatetola ka ju olema
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by luiise on 24/10/2016, 09:23

Mulle Raivo üldse ei meeldi. Ta ei oska kahjuks üldse laulda ja kõik laulud kõlavad ühtemoodi.
Laural on vist jah liiga spetsiifiline hääl, et seda moonutada.

luiise
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 24/10/2016, 19:07

Raivo ei oska jah laulda, aga tolana on ta täitsa oma koha peal
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 30/10/2016, 22:34

Nonii, teen siis kokkuvõtte tänasest päevast iseendale

Alustas Kalle, kes laulis Jüri eurolaulu Päris-Jüri esinemisaegsest rambipalavikust oli ikka mõnuga paroodiat välja keeratud ja kuigi Kalle laulis hästi, siis lugu ise ei meeldinud ikka veel ehk siis tegemist on jätkuvalt kehva lauluga mu jaoks

Kristjan oli nii kole  Häälega pettis täitsa ära ja nunnu-nägu tegi ka kenasti, aga no oli ju kole!

Raivo  muud öelda ei oska, sest see on nii jubekoleõudne lugu, et mina sellist kuulata ei suuda

Erinevalt kohtunike arvamusest, Adeele meeldis mulle täna väga Kui Bowie ise mulle peaaegu üldse pole kunagi meeldinud, siis Adeele laulis teda küll väga hästi ja kohe kahju oli teda viimasele kohale jäänuna näha

Laura meeldis ka täna  Uskumatu, eks

Liis ja Joosep  Appi, maivõi  See oli ikka täitsa haige, mis Joosep tegi eriti haige on aga see, et too laulja ju keksleski niimoodi pikka aega mööda lavasid ringi (Ükspäev just vaatasime töökaaslasega, et Kuursaalis tuleb kohe varsti esinema Hovery Covery ja nüüd täna jäin mõtlema, et kas ta paarkümmend aastat hiljem kepsleb ka sedasi ringi või on aastad oma töö teinud )
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by meriin on 31/10/2016, 15:48

Mulle Raivo meeldib. Tal on nii lahedalt nakkav naer. Adeele mulle kuidagi ei sümpatiseeri ja teised on nagu on.

Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 6/11/2016, 22:37

Laseme aga jälle sõrmedel klõbistada, et võtta kokku tänane saade

Esimesena hüppas lavale Laura, kes pidi kehastama Marky Marki (omal ajal oli see konkreetne lugu üks mu suurtest lemmikutest ), aga olgem ausad, siis ega ikka ei õnnestunud küll Püüdis kõvasti, aga kui ei oska, siis ei oska ja ei saagi saama

Seejärel tuli Joosep ja see oli küll hea Täitsa ehtne Johnny Cash oli ju, või julgeb keegi vastu vaielda

Ingal ei vea ikka kohe üldse Mu meelest on ta suhteliselt kogu aeg pidanud tegema selliseid tegelasi, kellest mina näiteks ei tea mitte midagi või siis kes on tema jaoks sellised, keda ei saagi väga eriti teha

Ja siis tuli Liis ja lõi kõik pahviks oma superluks Britney´ga Õnneks võitis ka saate ja sain teist korda veel seda kõike nautida

Raivo no mis mõttes!!!  

Kalle tehtud bändist polnud ma varem isegi mitte nime kuulnud ehk siis absoluutselt täiesti võõras asi ja seega ei oska mitte midagi võrrelda

Kristjan no mis mõttes vol2!!!   See oli liiga hea, et olla tõsi  

Adeele oli kole muud ma öelda ei oskagi

Järgmine nädal siis jälle mõned sellised nimed, kellest ei tea midagi, aga hirmsasti tahaks juba teada, mis lugu Liis tegema hakkab Madonna on mu lemmik juba aegade hämarusest saati ja ma nii tahaks, et ta laulaks mõnd kuldajast pärit lugu
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 20/11/2016, 19:35

Eelmise pühapäeva saadet vaatasin alles nädala keskel ja pole siia ka muljetama jõudnud, aga teeks selle nüüd enne uue saate algust ikka ära

Liis mulle meeldis, sest Madonna on mu superlemmik ja vaatamata kohtunike vingule, oli see väga hästi tehtud pluss lauluvalik oli ka mega

Inga esitatud loo lauljanimi oli mulle täitsa võõras, aga lugu ennast olin isegi varem kuulnud Samas kuna näinud seda lauljat kunagi polnud, siis ei osanud ka sellest nukuesinejast midagi arvata Ilmselt tegi hästi

Kristjan Nägi välja päris naljakas
Joosep oli ka naljakas Natuke nagu läks liiale selle väänlemisega, aga käras küll

Adeele oli muidugi tase omaette, kui pigistas endast välja võimsa Jennifer Hudsoni hääle

Kalle ja Raivo    annaabi ausalt jälle  küll nad ikka piiksusid armsasti vanamammide häält teha

Laura polnud ka tema esitatud lauljat kunagi varem näinud ja kuulates kuulsin mina ainult Laurat Ma vist ei oska muud kuulda tema puhul

Nüüd aga uut saadet vaatama ja eks kirjutame siis pärast jälle
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 20/11/2016, 23:36

Hakkasin juba arvutit kinni panema, kui meenus, et pidin ju veelkord siia kirjutama tulema

Saadet alustanud Laura tõestas end mulle taaskord, et selles saates ta mulle ei meeldi No polnud see tema jaoks sobilik saade, mis teha

Inga oli mõnes mõttes väga hea, aga mulle ei meenutanud miskipärast üldse Gloriat  Laulis suurepäraselt, aga see oli ka kõik

Kristjan oli nii nunnu ma ei teagi miks äkki sellepärast, et pidi laulma sellise titahäälega

Adeele ei meeldinud Põhipõhjuseks muidugi see, et ei meeldinud see, keda ta jäljendama pidi Ei saa mina kohe kuidagi aru, miks selliseid "laule" üldse toota vaja on

Raivo laulis täna! Jummala hästi pealegi!

Liis oli lahe Ma sellest bändist polnud varem midagi kuulnud ega näinud, aga see oli nii kihvt etteaste

Joosep oli ka lahe vaatamata sellele, et sõnad olid taas omalooming, siis tegelikult tegi ta Erost väga hästi järele ja mulle igatahes meeldis

Kalle!  Sellist asja küll ei osanud oodata, mis tema poolt tuli See oli ju lihtsalt super, kui täpne Ivo Linna lavalt kõlas, uskumatu lihtsalt  See hiigelkraega särk oli ka tase omaette ja ma ei kujuta ette, kuidas kunagi suudeti selliseid jõledusi kanda

Ja nüüd ongi siis veel vaid natuke oodata, kuni tuleb finaalsaade
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 4/12/2016, 20:25

Tänast finaali vaatan ka üksi?
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down