Mis raamatut hetkel loed?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Mis raamatut hetkel loed?

Postitamine by Ticutacu on 7/1/2017, 21:36

Hei, raamatukoid!

Siia võiks kirjutada, mida hetkel loete või mida kavatsete/tahaks veel lugeda.

Mul pooleli Gerald Durrell´i "Jumalate aed". Kõik ta raamatud on mu meelest nii lahedad ja mõnusad, nii ka see. Kuid mulle meeldib raamatut lugeda mõnuledes, kui pole kuhugi kiiret, muud tegemised ei karju appi ja keegi ei sega. Sellist aega on kahjuks vähe, seega kõik raamatud venivad ja venivad.
Kui kunagi raamatu läbi saan, kavatsen ette võtta isa elamisest kaasa toodud raamatud, mida on kastide kaupa. Lugemist jagub pensionieani, kui samas tempos jätkan.

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Re: Mis raamatut hetkel loed?

Postitamine by Siqs on 7/1/2017, 21:42

Mul praegu Jojo Moyes "Pärast sind", mis on "Mina enne sind" järg. "Mina enne sind" on tõeline nutukas ja meeldis mulle kohutavalt. "Pärast sind" tundub vähemalt esialgu sama hea olevat. Eks näeb, mis raamatu lõppu jõudes asjast arvan.

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 7/1/2017, 21:45

Hea teema Ticutacu! Siia võivad kolida ka Pika Piina raamatuklubilased oma nuhtlusraamatutega, mida nad siiani ei loe

Aga endal on korraga käsil mitu juttu, nagu ikka Antud hetkel on pooleli Nick Hornby "Kuidas olla hea", Sylvia Plathi päevikud, üks eneseabiraamat ja täna postist saabunud verivärskest IT'ist (Stephen King) olen ka kõva 20 lehekülge suutnud muude sebingute vahel ära lugeda Ja kuidas ma muinasjutud unustasin! Pimedaid laike peletab antud ajahetkel selline lõbus lugemine nagu "Muinasjutt pisiasjadega" G. Oster. Jah, see on lasteraamat, õnneks seal ei olnud hoiatust, et vanuritele keelatud

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tuesday on 8/1/2017, 21:35

Mul on hetkel käsil Jelena Skulskaja "Marmorluik". Väga, väga huvitav ja omanäoline mälestusteraamat, kuhu ta on põiminud kokku oma mälestused, mõtted ja kunstilised novellid, mis kokku annavad põneva vaate tema sisemaailma.
Kui selle läbi saan, siis on juba ootamas Tove Janssoni "Tee tööd ja armasta". Kuidagi olen memuaaridelainele sattunud Suvel näiteks lugesin läbi Kitzbergi memuaarid
Hornby heaksolemise raamat kingiti mulle kunagi ammu sünnipäevaks ja peaks mul kuskil raamaturiiulil olema, aga ma millegipärast pole kunagi jõudnud selle lugemiseni

Tuesday
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 8/2/2017, 21:02

Uurisin lapse soovitusliku lektüüri nimekirja ja mis ma näen - Leelo Tungal "Kristiina, see keskmine". Ajasin lapsele peale, et toogu raamatukogust, et väga lahe ja naljakas raamat. Muidugi selleks, et mina ka lugeda saaks. Oli ju mu lapsepõlve üks lemmikutest. Tõigi. Loeb ja ütleb, et tema ei saa üldse aru, et naljakas oleks. Loen mina ja irvitan nii, et pisarad silmas.
Apollos täitsa saadaval, seega mõtlen juba, et äkki ostaks. Ainult hind on päris kole nii õhukese raamatu kohta. Samas Raamatukois kasutatuna maksab ainult 6 eurot. Hmm, mõttekoht...

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by miio on 8/2/2017, 21:12

Tolkieni "Roverandom" hetkel.
miio
Sulesepp
Sulesepp

http://jeazelle.weebly.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 8/2/2017, 21:33

Alustasin Stephen Kingi "Misery", liiga rõve mu jaoks. Lugesin lõpu ära ja panin kõrvale. Nüüd esimesed lehed raamatust "Julgus alistuda". Ootused pole eriti kõrged...

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 8/2/2017, 21:47

Mul hetkel käsil Jüri Graubergi ja Monika Rahuoja-Vidmani ühine romaan "Aegu ammuseid" käsil.

Raamatukogust tõin viimati Sarah J. Maas "Klaastroon", Urve Tinnuri " Kaks ööd mahajäetud majas" ja M.L. Stedmani "Valgus ookeanide vahel".

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 8/2/2017, 23:00

Kusjuures ongi nii, et uus põlvkond ei saa vana aja naljadest ja raamatutest aru. Kust ma alles lugesin "Neitsi Maarja neli päeva" kohta, et olla räige jama, kes sellist saasta loeb : , aga minu nooruspõlves oli see üks naljakamaid raamatuid eal Ehk kõik siin ilmas muutub. "Kristiina see keskmine" on ka väga hea raamat, aga ilmselt tänapäeva lapsi jällegi ei kõneta ei jahu söömine/tagavaraks peitmine ega koer, kes on nor ja kele jalat veel ei kana

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 9/2/2017, 07:46

Minu põnnidele Kristiina-raamat täitsa meeldis. Aga jah - nalja saame me erinevate kohtade peal...
Ise lõpetan endale lugedes taaskors Potteri sarja (ja tõnnin, sest mulle Snape niii meeldib). Piigale ettelugemisega oleme viienda raamatu juures.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles