Üheskoos spordilainele

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Üheskoos spordilainele

Postitamine by puuvana on 29/8/2016, 18:49

Mis üheksandal septembril toimub? SEBi maratonile mul ka plaanis minna. Trenni paraku ei ole suvel jõudnud teha, vaid Ööjooks ja Ülemiste jooks. Läheb vist väga raskeks.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 30/8/2016, 08:45

puuvana kirjutas:Mis üheksandal septembril toimub?
Reede õhtul on SEB Noortejooks. Ma olen küll vanavõitu Aga mull on kaks veidi ettenähtust noormat suslikult, kellest üks oleks valmis pool elu andma, et jooksma pääseda ning teine on nõus mõõndustega kaasa tulema. No ja kamba peale saame me keskmise vanuse noore omaks küll. Nii et 4,5km soojendust lastekambaga.

puuvana kirjutas: SEBi maratonile mul ka plaanis minna. Trenni paraku ei ole suvel jõudnud teha, vaid Ööjooks ja Ülemiste jooks. Läheb vist väga raskeks.
Tuled pikale ka? Kas rasketame koos? Kuigi ma kardan, et jään ikka väga aeglaseks seekord...
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 30/8/2016, 19:43

Sirle kirjutas:
Tuled pikale ka? Kas rasketame koos? Kuigi ma kardan, et jään ikka väga aeglaseks seekord...
Muidugi koos. Aga karta on, et mul tuleb lõpuaeg 5+ ja üksjagu matkamist tuleb sisse.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 31/8/2016, 08:55

puuvana kirjutas:
Sirle kirjutas:
Muidugi koos. Aga karta on, et mul tuleb lõpuaeg 5+ ja üksjagu matkamist tuleb sisse.

Siinpool inimene, kes sel aastal vaeb mõtet, et kas jõuan enne kuut tundi finišisse või mitte... Lõpuaeg saab kindlasti olema 5:30+ ja pigem suur pluss ma kardan. Eile õhtul korra lippas peast läbi ka mõte, et äkki oleks sel aastal targem loobuda... Aga no ei raatsi ju ka.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 13/9/2016, 12:47

Puuvana - kuidas emotsioonid?
Minul oli mega raske aga olen paksult rahul.
Olid sa veel 5h grupis, kui see teisel ringil Tuukri tänaval minust mööda tuhises ja Ivar mind noomis?
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 13/9/2016, 22:27

Emotsioonid on head - ikkagi ära tegin.  Strateegia oli valitud õige - töllerdada 5 tunni grupi sabas nii kaua kui jaksab ja kui enam ei suuda, siis kõndida. Eesmärk oli jõuda lõpuni ilma reanimatsiooni sattumata ja nii ka läks. 26 km suutsin grupiga koos minna, siis hakkasin omas tempos edasi kulgema. Ca 35 km-ni oli grupp silmapiiril, siis võtsin ikka täitsa vabalt ja lihtsalt kõndisin. Väga pikalt korraga jalutada ei saanud, sest jalad  tõmbasid kangeks. Eelviimasel kilomeetril, kui Viru ringile jõudsin, lõid emotsioonid üle pea nii et pisarad silmis ja ei saanud hingatagi, sest siis oli juba selge, et ma teen selle ära. Kuidagi sain ikka uuesti õhu kopsudesse ja vapral kiirkõnnil (viimased 300m jooksusammu imiteerides) lõpuni ma saingi. Pärst maratonialas 5h tempomeister patsutas õlale ja arvas ka, et mu valik oli antud olukorras parim.
Kellelegi moraalilugemist mäletan teisel ringil Mere puiesteel vahetult enne Tuukrisse keeramist. Kas see olid sina? Ja ma vist nägin sind maratonisöögialas. Tükk aega põrnitsesin  mõne meetri kauguselt, aga nii palju julgust ei olnud, et ligi astuda ja küsida, et kuule, kas sa oled see.

Hetkel igatahes mingit jooksusoovi pole (kaks korralikku villi ja ikka veel väsimus).
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 13/9/2016, 22:37

puuvana kirjutas:Kellelegi moraalilugemist mäletan teisel ringil Mere puiesteel vahetult enne Tuukrisse keeramist. Kas see olid sina? Ja ma vist nägin sind maratonisöögialas. Tükk aega põrnitsesin  mõne meetri kauguselt, aga nii palju julgust ei olnud, et ligi astuda ja küsida, et kuule, kas sa oled see.

Hetkel igatahes mingit jooksusoovi pole (kaks korralikku villi ja ikka veel väsimus).

Ma kahtlustan küll, et see olin mina.
Aga maratonialal ei märganud sind. Kas sellel, keda vaatasid, oli punane nägu ja suur krunn peas? Siis olin ilmselt mina küll.

Ja mul on üle mitme aja taas soov joosta....
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 13/9/2016, 23:11

Punane n'gu oli seal k]igil peas.
Kurjam, mul arvutile tehti reset ja ma ei oska eesti klaviatuuri peale panna.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 16/9/2016, 23:48

Mul vist hakkab eluvaim tagsi tulema. Ei tea, kas hakkaks jälle üheskoos miskit tegema?
Esimeseks väljakutseks pakun välja: mitu sammu on sinu kodus sinu tavalisest istumise kohast korteri/maja välisukseni. Ehk siis kaardistaks kõigepealt selle kõige raskema distantsi.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 18/9/2016, 20:34

Dilemma - kas lugeda sammud liftiukseni ja siis välisukseni või minna trepist ja lugeda see ka sisse...
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 19/9/2016, 22:48

Ma lugesin korteri välisukseni - 7 sammu. Kui see maa läbitud, läheb juba lihtsamaks.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 20/9/2016, 11:25

Ma tegelikult iga päev mõtlen, et täna õhtul võiks minna... Ja siis kulub õhtu muudele tegevustele (eile värvisin poole üheteistkümneni seina) ja jääb jälle minemata...

Aga täna ju teoorias võiks jälle... Poeg jõuab seitsme paiku koju, mees tirtsuga üheksa ajal... Seega võiksin ma lausa töölt koju jõudes kohe proovida jooksma minna...
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Uhmrihaamer on 7/10/2016, 22:08

Ma sain endale pulsikella Suur samm teel uuesti trenni
Uhmrihaamer
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 10/10/2016, 16:28

Ma käisin eile lastega koos Rabajooksul. Olin valmis selleks, et poiss sööb mul närvid seest, aga tegelikkuses oli tõde seekord hoopis sedapidi, et poiss ütles (umbes 500'dal meetril), et on väsinud ja pärast seda tal hakkas paar korda pistma, aga me leppisime kokku, et kõndima ei jää, tegime hästi aeglast jooksusammu ning hingamisharjutusi ja ta oli ülitubli. Aga hoopis plika (kelle hakkamasaamise pärast ma nagu üldse ei muretsenud) tõmbas kaks viimast kilomeetrit nagu pisike vinguviiul, kuidas ta tahab istuda... Ja-jah - mitte kõndima jääda, vaid istuda... Aga õnneks ta ikka jooksis selle vingumise ajal tublisti edasi ja umbes mingi 52 minutiga või nii tegime me selle ringi ilusti läbi.
Mõnus oli olematus tempos kulgeda.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles