Üheskoos spordilainele

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Üheskoos spordilainele

Postitamine by Uhmrihaamer on 20/1/2016, 16:00

Meil on täna sportlik brigaad Keeldume lifte kasutamast, jookseme mööda treppe hoopis töö juures. Siiani 7 korrus rekord. Loodetavasti kõrgemaks ei lähe ka
Uhmrihaamer
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 20/1/2016, 18:46

Uhmrihaamer kirjutas:Meil on täna sportlik brigaad Keeldume lifte kasutamast, jookseme mööda treppe hoopis töö juures. Siiani 7 korrus rekord. Loodetavasti kõrgemaks ei lähe ka

Kiirabi? Kuigi sajakilose patsiendiga ilmselt seitsmendale ja alla ei jookse

Haha, kassid õue Üks mõmmik veetis täna terve päeva radikal rippudes ja teine magas vatiteki all, seega ei mingit sporti meile kõigile

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Uhmrihaamer on 23/1/2016, 21:58

fotomutt kirjutas:
Kiirabi? Kuigi sajakilose patsiendiga ilmselt seitsmendale ja alla ei jookse

Haha, kassid õue Üks mõmmik veetis täna terve päeva radikal rippudes ja teine magas vatiteki all, seega ei mingit sporti meile kõigile
Õige Aga me õnneks patsientidega jooksma ei pidanud. Üks kord peaaegu oleks pidanud aga siis jooksid sinises mundris mehed Ja rekordiks saime üheksanda korruse. Andis alles vudida
Uhmrihaamer
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 27/1/2016, 18:57

Suusaspordiga on selleks aastaks vist ühelpool. Mõtlesin, kuidas küll motiveerida ennast midagigi tegema ja välja mõtlesin. Veebruaris hakkan liikuma: nii mitu km kõnnin või jooksen, lumikatte olemasolul suusatan, nagu kalendris kuupäeva viimane nr on. 01. veebruaril 1 km, 02. veebruaril 2 km, 09 veebruaril 9 km, 10. veebruar lõppeb nulliga ja siis puhkan. 11. kuupäeval jälle 1 km, 12. kuupäeval 2 km jne jne kuni 29 kuupäevani välja. Teoorias peaks lihtne ülesanne olema.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 27/1/2016, 21:06

Fotomutt, muidugi mine uisutama, nii mõnus on!

Ja uhmrihaamer, oi ma olen kade, tahaks ka ratsutada, noorena sain päris mitmeid aastaid ratsutanud, aga no ei hakka see rahakott peale :S

Ise tegelen rahvatantsuga kaks korda nädalas 1.5h korraga, aga võiks ju mõni päev veel miskit teha.

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 27/1/2016, 21:19

puuvanal on hea plaan Ma uisutaks jah, aga motiga on hetkel nii keeruline, peaks ta leidma, kui teaks kust otsida. Kunagi ma olin suur spordikunn, kuhu sai, ah

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 27/1/2016, 21:21

Tead see on vaid enda tekitatud välja vedamise taga.

Sellepärast mulle tantsida meeldib, et viilida on väga halb. Vead alt nii paarilist, kui kogu rühma ja lõpuks oled ise hädas, kui mingi osa vahele jääb. Seega pole variantigi väga mitte minna

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 28/1/2016, 11:01

See on ka hea mõte jah, osaleda tegevustes, mis hõlmavad teisi ning alt kedagi vedada tõesti ei taha. Hmm, peaksin ühinema vanurite kõnnirühmaga? Kunagi ma olin kõva kepikõnnikunn, see on asi, mis meeldib mulle. Kuskil hüpelda jne. ma ei taha, aga üksi kõndimisel on jah see, et "ah ei tea, täna on kuidagi udune see ilm, söön parem präänikuid"

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 28/1/2016, 11:04

No ongi, mulle meeldib ka muidu rullitada, aga no üksi rullitama end vedada on miljon korda raskem, kui tantsima, kus on teised, kes ka sinust sõltuvad

Ja mina ei saa ilma tantsuta, mingid igavad rühmatreeningud ja niisama nühkimine ei anna mulle üldse seda emotsiooni, mida pakub tants

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Uhmrihaamer on 31/1/2016, 19:28

rilzralz kirjutas:

Ja uhmrihaamer, oi ma olen kade, tahaks ka ratsutada, noorena sain päris mitmeid aastaid ratsutanud, aga no ei hakka see rahakott peale :S
Mul sellel põhjusel nii pikaks paus veniski. Ootasin kogu aeg mõnda head pakkumist ja nüüd siis sain. Neil on ratsutajat vaja, ehk käsi peseb kätt. Mina ei maksa neile ja nemad ei maksa mulle. Ainuke enda kulu ongi kütusekulu, 30km talli kodust.
Uhmrihaamer
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 31/1/2016, 19:34

Issand kuidas veab

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 31/1/2016, 20:32

Ma sain täna üle saja aasta mäe peale. Ise sõita eriti ei saanud, sest pojale ja tema sõbrale pidi algõpetust andma. Lapsed õpivad õnneks kiirelt ja pärast tunniajast pusimist said kaks korda ilma kukkumiseta mäest alla tuldud. Minu trenniks jäi nende püstisikutamine ja õigesse sõidusuunda tõstmine, lõpus lubati mul kaks korda ilma lasteta mäest alla sõita, aga mitte rohkem - lapsed ei saanud ise saapaid jalast ja siis lõppes mu tunnipilet ka. Aga ikkagi oli mõnus sõita.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 31/1/2016, 22:47

Ma juba eelmisest aastast saadik plaanin, et peaks lauaga sõitmise ära õppima, aga siiani ei ole veel jõudnud asjaga tegeleda. Arvestades ilma, siis kahtlen, et kas see talv üldse saab proovitud.

Aga jube kahju, et lumi ära sulas, oleks tahtnud veel suusatada ju. Üritan siis vaikselt ikka kodus võimelda kava järgi, aga vahel tuleb suuuuur laiskus peale.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 2/2/2016, 16:30

Hakkasin veebruarikuist liikumisprojekti ellu viima ja esimesed kaks päeva on kenasti läinud. Kuna kõndimise distants on esialgu väga lühike, tegin kodus natuke jõutrenni juurde. Täna oli isegi meeles kõige lõpus venitusi ka teha.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 2/2/2016, 22:55

Mul olid täna kavas rohked kükid, eks ole näha, kuidas homme kõndimisega on. Venitasin küll ka, aga no teadagi.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 2/2/2016, 22:57

Hah! Lotta kükkidest kangete jalgadega meenus mulle, et ma tassisin üleeile 18 kilo kartuleid käe otsas töölt koju! Kas ma võin selle spordi alla kirjutada, olen jummala invaliid igast otsast

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 3/2/2016, 09:56

Aga mul on R-P tantsulaager. Reedel on minek ja õhtul 21 on esimene trenn
Trennid on 50 min kaupa. Laupäeval on 7 trenni blokki, millest üks on laul, ülejäänud tõsine tantsu harjutamine ja pühapäeval 5 blokki, millest viimane on kaks tundi järjest. Saab äge olema Lisaks on laupäeva õhtul pidu, kus eelmisel aastal sai tantsitud poole hommikuni
Blokid on siis pm järjesti, algavad iga täistund ja 10 min siis vahel pausi, lõunasöögi vahe on vaid pikem tunnine paus

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 4/2/2016, 16:03

Ostsin endale lõpuks ometi tossud, millega ka libedal ajal liikuda saab ja tegin väikese tiiru. Pidamine oli suurepärane. Nüüd on oma igapäevaste kilomeetrite tagaajamine hulka lihtsam, ei pea niisama kõndima. Ja joostes saab rutem ka.

Ülemiste Sportsdirectis olid trail jooksujalanõud alates 20 eur.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by luiise on 7/2/2016, 00:26

Ühesõnaga ei tee ma praegu mingit trenni. Olen paks nagu vaal ja oman suuremas koguses süümekaid. Varem käisin aaaaastaid shapingus. Nüüd olen aastaga 12kg juurde võtnud ja endal hakkab juba halb, aga kuidagi ei saa ree peale tagasi

luiise
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by maasikmamm on 7/2/2016, 19:28

Mu treeningud ootavad vist paremat aega. Võimalusel käin tantsimas, aga laste haigusi ning mehe graafikut arvestades ei jõua ma sinna kuigi tihti.

Kodune treening ei toimi, kuna mul on kehahoid vale. Iga harjutuse peale saan seljavalu

Minu poisid 2011 ja 2014 :kelk:
maasikmamm
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles