Kassisõprade lobanurgake

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Kassisõprade lobanurgake

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 16:31

Kui sul on kodus kass või mitu või isegi kui pole ühtki, aga arrrrmastad neid nurruvaid karvapalle sama palju kui filmiklassikas arrmastati siiakala, siis siin on koht just sulle Kõik karvaste sõprade pildid oodatud
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Re: Kassisõprade lobanurgake

Postitamine by Siqs on 15/1/2016, 16:36

Essssaaa! Mul lausa kaks karvikut. Mõlemad kesksoost, 1 aastane ja 10 aastane

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 15/1/2016, 16:41

Ma võin ainult mälestusi heietada nendest nurrmootoritest, sest praegused elamistingimused ei laseks normaalset loomapidamist viljeleda.

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 16:43

Tessa! Kuigi tegelikult ma tahtsin kossa olla, aga noh Mul ka kaks kassi kodus, kaksikud, samast pesakonnast, vend ja õde. Nüüdseks kah mõlemad kesksoost ja kevadel saavad juba kahesteks Tegelikult tahtsime ainult emast kassi, aga pesakonna viimane vend jäi kurvalt üle ja merekooli polnud südant teda saata lasta, seega võtsime mõlemad. Kahekesi on neil vahvam ka, teevad sigadust koos ja mängivad koos ja magavad jummala nunnusti üksteise kaisus
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 15/1/2016, 16:46

Mul polnud üldse plaanis teist kassi võtta aga eelmine talv ise pressis ennast tuppa.. ja kuna teda keegi ei tahtnud siis jäigi siia. Ega enam ei annaks ka ära, kuigi ta paar korda päevas ikka kopsu üle maksa ajab oma sigadustega 

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 16:50

Kassidele ei saa jah kuidagi "Ei" öelda, isegi kui nad sigatsevad Jumal tänatud, et ma ei ela oma majas, ilmselt mul oleks siis kassifarm
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 15/1/2016, 16:54

Mind takistab elukaaslane, muidu ma korjaksin kõik ripakil olevad loomad vist kokku 

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 15/1/2016, 17:48

Mul ka 2 kassi. Tundub, et õiga kassipidamine algabki kahest kassist
Üks kolmeaastane kesksoost, ja üks u 8-kuune varsti-kesksoost. Samuti on meie plaan olnud kogu aeg, et majas on ÜKS kass, ja on ka kogu aeg olnud 1 kass.
Aga nagu ma suvel ütlesin, et igaüks läheb lolliks isemoodi. Meil juhtus igatahes nii, et ühel hetkel oli meil 2 kassi. Tühja kah, koos neil lõbusam ja kui üle viskavad, viskan mõlemad õue. Aga sama siin, et enam ei kujutaks ettegi, et seda teist ei oleks ja ära ei annaks mingil juhul
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 15/1/2016, 18:32

Meil mõlemad on hullud memmekad. Ja vanem kass täiesti minu küljes kinni ning noorem kass mehe küljes kinni. Kuigi ega otsivad lähedust teistelt ka aga nemad on endale peremehed igatahes valinud. 

Noorem jooksis vahetult enne suurt külma ukse vahelt tuppa. Hea oli, et vana kass üleval magas. Ta ei sallinud teisi kasse enne silmaotsaski. Ka emastele tegi tuupi, kui sai. Seega peaaegu nädala elas vana kass meil magamistoas ja noor kass istus all korrusel. Enamjaolt oli puuris, sest tundis end seal kindlamalt aga tasapisi hakkas territooriumiga ka tutvuma. Siis lõpuks lasime nad kokku. Möödus ilma kismata. Ilmselt selle pärast, et alumine korrus oli juba uue kassi lõhna nii täis ja vana kass ei tundnud end enam nii peremehena, et rünnata. Ega talle väga ei meeldi siiamaani aga vahel ikka magavad tagumikud koos. 

Igatahes noor kass on praeguseks nagu öö ja päev. Oli nii arglik aga nüüd on jube hellik ja iseloomuga ülbik. Kuigi ta ei salli silmaotsaski kui TEDA sülle võetakse, ise tuleb siis on ok. Hüüame teda Plikaks. Ja vana kass on Toots.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 19:28

Meil on pisem kass memmekas või noh sülekass. Ilmselt ta on mind enda peremeheks valinud, sest niisama kuhugi külili visata ma ei saa, kohe tormab kohale nagu kahurist lastud, ronib rinnale ja nurrub täiest kõrist. Hommikuti tervitab mind surikaatides ehk seisab kahel tagujalal ja nõuab pai Vabal ajal eelistab mu toas radikal magada, külm ju, vaene väike loomake Suurem (kehakaalult) kass on iseseisev (endine) meeeeees, tema naljalt sülle ei tule ja pai ka väga ei taha. Peremeheks peab seda, kes parasjagu talle süüa viitsib anda ja ongi kena keik. Parim paik magamiseks - musta pesu korv. Ilmselt ta arvab, et see on tema kabinet vms. Ahjaa, suurem on isane, nimeks Oskar, koduselt siis Ossu ja pisem, endine emane on Mirri. Neil on samast pesakonnast olenemata nii suur kasvuvahe, et tihti on küsitud: "Oi, see pisem, see on selle suurema poeg, jah?"
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 15/1/2016, 19:31

Kas pilte ka saab? Pliiiiiiz!

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 15/1/2016, 20:32

Must-valge on Toots ja valge on Plika. Kusjuures Toots oli kunagi ainult osaliselt poolpika karvaga.. sööda veel kassile kalaõli ja tulemuseks pikakarvaline kass  

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 21:00

Leidsin lõpuks mõned pildid

Siin on vennad täitsa tited, kuuajased peaksid olema. Õde vasakul ja vend paremal:

Ja siin on nad sel suvel. Ossu omas elemendis:

ja ta kribu õde:

Kahjuks pole hetkel head pilti, kus nad oleks kõrvuti ja mõnus kasvuvahe selgelt näha
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 15/1/2016, 21:08

Ohsa kui mõnusad nurrikud 

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 15/1/2016, 22:36

Kaua need kassid tavaliselt kasvavad? Mul see "väiksem", 8-kuune, on sellest 3-aastasest juba suurem (originaalis mõlemad poisid). Tea, kas kavatseb veel visata?
Vanem pole muidugi väga suur, 4,5kg just kaalusin, teine oli 5 täpselt
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 22:46

Pole just suurem asi kassikasvu ekspert, aga ma pakun, et nii aasta-pooleteiseni kasvavad. Meil see suurem pole nüüd enam kasvanud, see-eest õde niru on kogukamaks läinud, aga see võib ka talvekarv olla Ilmselt kassidel on see geneetiline faktor ka, me siin kahtlustame, et meie omadel äkki on erinevad isad, kuidas see isane ikka nii palju suurem on kui emane, no kohe kaks korda suurem. Võib-olla teil ka pisem on oma isasse, kes oli miski hirmus kogukas metskass Mul oli eelmine kass, Aleksander, kes kaalus 11 kilo, vat see oli alles kass, teist nii suurt pole veel kohanud
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 15/1/2016, 22:52

Eehhheeehhheeeiiii, nii suurt ma loodan, et küll ei tule. Kes neile hobustele siis süüa jaksab osta. Või sööb oma vanema sõbra ära Geneetilistest faktritest pole aimugi, leitud täitsa iseseisvalt tänavalt lonkimas...
Kahtlustasingi, et 8-kuuselt pole veel ülim võitlusvorm saavutatud
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 15/1/2016, 23:06

Haha, vast vanema sõbra söömine jääb siiski ära Aga üldiselt isakassid ongi kogukamad, kuigi jah, mõni võib ka niru olla

Meil algas just öine jooksuring, vaibad joosti kõik rulli, klaverilt aeti maha kõik tähtsate sugulaste fotod ja nüüd vahitakse mind, nagu mina oleks jooksnud

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 15/1/2016, 23:21

Kogukamad küll, aga 11-kilone oleks siiski kahe kassi eest. Kui peaks selliseks kasvama, siis hakkan sirge näoga väitma, et mul on 3 kassi

Minu juba peaaegu härrasmees, Sulli

Noor nolk, Kusti

Meil öised jooksuringid küll veel tegemata, need tulevad ikka siis kui ma ka magama lähen
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 16/1/2016, 00:18

Emased kassid ongi üldjoontes märksa väiksemad, kui isased. Ja eks nad ca aasta-pooleteiseselt jõuavad oma õigesse kasvu. Kuigi naljakas on vaadata, et näiteks peakuju muutub isegi hiljem. Mu isasel kassil ja mu vanemate isasel kassil mõlemal peakuju kuidagi palju laiemaks ja "mehisemaks" muutunud vanusega.. või siis on liiga palju peaga vastu seina jooksnud, nii et see lömmi läinud  

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles