Kassisõprade lobanurgake

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Kassisõprade lobanurgake

Postitamine by fotomutt on 17/1/2016, 23:06

Meil algas just ettevalmistav öötraav. Üks vend virutas endale köögist nuustiku ja võitleb sellega, teine arvas, et paras hetk on kõigutada niigi nõkatsit lambikuplit, ilmselt tuleb hea öö

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 18/1/2016, 00:28

Mu kaks tükki puhkavad end hetkel korralikult välja, et öösel oleks ikka mahti teineteist tuuseldada ja mööda parketti kõpsutada

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 18/1/2016, 18:47

Hõõh, talv on külm ehk karusloomad radikal konte soojendamas Ja vaadake seda ilmet, ilmselt talle ei meeldi, et ma tule põlema panin ja ringi tallasin  

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ellu on 18/1/2016, 19:02

Mul on kodus üks 6aastane kesksooline kiisu, kes elab suvel õues ja on üle küla mees ning talvel on toas nunnu. Kaalu on tal omajagu 7 kilo. Sõber on kõigiga. Äi, kes muidu kasse ei armasta, kutsub alati kassi oma sülle kui külla tuleb. Nurrub ja ilastab igas asendis, kui vaid vähegi lubatakse .
Triibu oma eelmise aasta saagiga.

Ellu
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 18/1/2016, 19:06

Kas ta peab oma saagiga seal nõu või mis? Päris suur ja hirmus rott või kes see ka pole

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Astrid on 18/1/2016, 20:58

Ma nägin ka esimese asjana seda väiksemat elukat ja sain koheselt ka südari
Astrid
Mode
Mode

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 18/1/2016, 21:00

Ilmselt tuleks pikutavate närilistega piltidele lisada vilkuv hoiatus: "Ettevaatust! Võib sisaldada surd rotti!", sest mõned meist on räiged närilistefoobid, eriti kui nad surnud on

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ellu on 18/1/2016, 21:25

Selle mügri sai ta kasvuhoonest kätte, enne ära söömist oli vaja peremehele näidata oma saaki

Ellu
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by Anneliis on 21/1/2016, 12:41

Mina olin ka kunagi suur kassiarmastaja.... Siis aga juhtus paar asja....

Enne jõule olime külas, panin oma last diivanil riidesse. Nagu ikka beebide puhul käub see kisa saatel. Ma ei tea, kas kass arvas et ten lapsele liiga ja kaitses teda või ms, aga ühel hetkel oli ta kõigi oma küünte ja hammastega mu käsivarres kinni. Praktiliselt õlast käelabani olin kriimustusi ja haavu täis. Verd jooksis, kõik valutas. Esialgu oli ainus mõte, et kui taoleks natuke kõrvale hüpanu ja mu 3kuuse näos kinni olnud. Praegugi veel läheb sellest mõttest süda pahaks. Hiljem koj sõites hakkasid endal käed värisema ja pisarad voolama. Järgmisel päeval olid osade haavade ümber lausa sinikad! Osades kohtades olid sinikad ka ilma haavata.

Nüüd mul alati hirm, kui lähen lapsega koju, kus on kass. :S

Mõni nädal hiljem hammustas me enda kass me meest sõrmest. Tema oli meil juba vana (15a), pime... Ja siis sai veel koledalt pureda õues.... Ühesõnaga tema läks vikerkaare taha. Enne aga lõi loomaarsti juures mu mehele hambad sõrme nii, et üks kihv läks täpselt küüne kõrvalt. Järgmine päev mehel sõrm paistes, kange, valutas. Käis EMOs, sai teetanuse süsti ja AB peale. See oli 31.12. Praegu veel on sõrmes hammustuse juures kõvem tükk sees.

Ühesõnaga minu armastus ja usaldus kasside vastu on hetkel kadunud.... Ma ei saa sinna midagi parata. Mul mees ütles sama... Kui kunagi see möödub, siis tahaks ehk uuesti ühte mõnusat pikakarvalist nurrumootorit.
Pildid minu endine kiisu.

Anneliis
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 21/1/2016, 12:56

Mul ka koledaid kogemusi olnud. Mu enda armas karvapall Toots tuli mulle mõned aastad tagasi korralikult kallale. Ma võtsin üheks päevaks hoiule sõbranna kutsika ja too tahtis kassiga mängida. Tootsile see ei meeldinud ja üritas rünnata, ma jäin ette. Niiet mul olid käed täiesti lõhki ja läbi näritud. Vasaku käe pöidlal said lihased vist isegi viga, niiet mu pöial praktiliselt ei liikunudki. Siinkohal oskan soovitada selliste haavade puhul Himalayan antiseptic kreemi, mis tõmbab põletiku kiirelt välja ja teeb imesid. Mulle soovitas seda kiirabis töötav tuttav peale seda "rünnakut". Kass muidugi sai aru oma veast ja üsna mitu järgmist päeva oli madalam kui muru ning käis aina vabandust palumas minult. Viimane rünnak oli siin alles sügisel, kui valge tõhk sigatses ja kui üritasin karistada siis tegi põrgukisa ja Toots arvas, et teen talle liiga. Tegelt võtsin lihtsalt kratist kinni ja surusin vastu maad, et ta maha rahuneks. Aga sel korral õnneks polnud tulemus nii jõhker. 

Ma kusjuures kohutavalt kartsin mis saab, kui laps majja tuleb. Ma tean küll, kui armukade kass Toots on terve elu olnud. Aga hirm oli asjatu, sest koju toomise hetkeks saadik võttis ta poisi oma kaitse alla. Kui poiss nuttis, siis kass nuttis ja öösel tassis mu ema meile ukse taha, et teeeeee ometi midagiiii. Või vaatas meile all korrusel otsa, et aidake nüüd siis teda, ärge laske tal nutta. Ja tihtipeale ronis aina poisile külje alla magama. No niiivõrd armas vaadata. Isegi hetkel, kui poiss teda vahel kiusab ja sabast sikutab, siis Toots teeb ainult nukra mjäuuu ja läheb eest ära, veidi hiljem ronib ikka külje alla tagasi.  

Ehk siis vabalt võiski olla nii, et kass arvas, et teed titale liiga. Neil see kaitseinstinkt on veider asi. 

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 21/1/2016, 14:02

Siin üks omamoodi kassiblogi. Mulle täiega meeldib!

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 22/1/2016, 19:41

Issand see pilt, Toots vs titt, päris hea! Eks need kassid ole kohati sellised mitte lihtsad vennad jah, endal õnneks pole agressiivse loomaga kogemust. Üks kunagi oli selline poolmetsik meil, kodus käis vaid söömas ja teda eriti ei tasunud käppida, aga muud on olnud täiega pehmod

Meie majas on ilmselt alanud talveunehooaeg, kui enne söödi neli korda päevas ja tuiati igal võimalusel köögis jalus, siis nüüd hea kui kaks tuleb. Üks veedab päevi radikal rippudes ja teine poisi voodis vatiteki all, ma ei tea, pole niiiiii külm ju

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 23/1/2016, 00:21

Õõõh  mul on sellest kassipreilist tõsine siiber. Nädala alguses hakkas preili kusema sinna, kus tema arvates hea on. Ehk siis ikka diivanile, minu käekotti ja pessa. Täna käis siis loomaarstil ja kujutate ette, kassil on ÄREVUSHÄIRE, ehk siis vaja 2 rohtu päevas talle nüüd anda + vähemalt 15 minutit päevas temaga mängida ja ikka uusi mänguasju osta. Tulime koju ja see taisk läks JÄLLE mu käekoti peale kusele ja mees süüdistab ikka mind, et ma jätan asja vedelema ja kass arvaski, et võib sinna lasta. Ega kassikest ometi selle eest karistada ei saa, sest tema arvates asi nii käibki. Mul on tahtmine mees koos kassiraisaga hetkel välja visata, kerigu kus kurat 

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 23/1/2016, 10:34

Ohoh, päris põnev, huvitav kuidas nad kassil seda ärevushäiret diagnoosisid? Mitte, et see võimatu oleks, ka loom on elusolend Ja kuskohast see nüüd tuli tal, Toots tekitab stressi või?

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 23/1/2016, 10:48

Ma ei kujuta ette. Igatahes põiepõletikku ei ole ja kuidagi nad selle diagnoosisid tal. Üldiselt see võib tulla peale mingit suuremat traumat. Ala suur remont või kolimine vms, meil pole ju midagi muutunud. Ühtegi uut lemmiklooma ka koju tassinud ei ole, kes ärevusäireid tekitada võiks. Ja Tootsi käib tema koguaeg peksmas. Toots ise ju vana mees ja tahab magada, plika aga ei lase. Selle loogika järgi peaks Tootsil hoopis ärevushäire olema, sest tuli mingi uus lõust tema koju ja hakkas tema rahu häirima

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 23/1/2016, 12:22

Äkki tal ikkagi juhtus midagi, ma ei tea, õues keegi trauh-meeris teda ja nüüd on närvid läbi? Või külas ei käinud pisikesi lapsi, kes talle peale astusid ja nüüd saate kõik, nii et tolmab? Või siis lõid geneetilised häired just nüüd välja, aga alati on siiski mingi päästik, niisama ei lenda linnud kah Või ta vihjab sulle, et osta uus käekott ja diivan, vanad on nõõ-mee-daad

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 23/1/2016, 12:42

See käekott oligi vana.  

Aga ta on toakass, ei käi õues. Ja meil pole teisi võõraid lapsi ka käinud. Ainult need samad naabrilapsed ja sügisest saadik pidevalt. Ei ole keegi talle rohkem liiga teinud. Selleks ongi kogu olukord nii segadusse ajav, et mis sellel jobul nüüd viga hakkas. Algusest peale on temaga ainult üks rist ja viletsus. Ma pole oma 10 aastase kassiga ka nii palju arstil käinud, kui selle praeguse jobuga. 

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 23/1/2016, 13:45

Aga kas kassidel on ühine või eraldi liivakastid? Osad ei ole nõus jagama.
Ja mul kass tulles nt 2 kuud käis ilusti kastis, ja siis hakkas ühel hetkel hoopis teises toas ühte nurka laskma, järjekindlalt, isegi kui panin täitsa puhta liiva. Kui kasti sinna nurka viisin (õnneks polnud elutuba ) kadus ka probleem.

See küll ei julgusta, aga täditütar just rääkis, et tal sõbranna üle 2 aasta võitles sama asjaga, et 2 kassi ja 1 järjekindlalt lasi kuskile. Lõppes ikka kassi äraandmisega, ei aidand ussi ega püssirohi. Ja ta proovis ikka kõike võimalikku. Ehk läheb sul paremini
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 23/1/2016, 14:14

Meil kaks eraldi kasti ikka. Ja ta kasutab kasti ka. Lihtsalt vahepeal läheb ja laseb kusagile mujale. Ja meie juures on ta olnud juba üle aasta.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 23/1/2016, 22:22

Kastidega meenusid mulle me eelmised kassid. Vanem emane kass ja noorem isane ning emane käis nagu kiuste isase kasti junne tegemas, sedasi demonstratiivselt, ei matmist ega midagi. Ja vaene poiss siis pidi esmalt teise junnid ära peitma, sest ta oli hull korrafriik Õnneks tuppa keegi ei teinud ja muidu olid ka rahumeelsed, ainult see kastivärk

Kuidas rohu andmine sujub, Siqs? Kassidele midagi suu kaudu manustada on päris ohtlik ettevõtmine, pärast pead ise traumasse minema

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles