Kassisõprade lobanurgake

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Kassisõprade lobanurgake

Postitamine by pintsella on 14/2/2016, 14:51

PisutS6ge kirjutas:Ma olen kuulnud, et kassid tahavad liikuvat vett juua (a la kraanist jooksvat vett vms). Üritab vett liikuma saada vast, aga ei ole piisavalt kiire, et see ära juua

Mul näeb kassi sööginurk hullem välja kui hulkuvate kasside lägastatud toiduala, loomulikult tahab mu kass liikuvat vett juua, kuid kahjuks peab tal ka konserv liikuma, krõbinatest rääkimata. Iga päev koristan seda lägalat, seis peale esimest söömist jälle sama jõle.
pintsella
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 14/2/2016, 16:49

Haha, sul oli see hiigelsuur Elvis, eks? Kusjuures mul Oskar ka nö sodib toiduga + siis liikuv vesi sinna peale moodustab tõesti kohati täieliku lagala Emane kass sedasi ei tee, kohe näha, et ikkagi inimene

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by masha on 14/2/2016, 16:55

Meil on kodus kass, võtsime ta sügisel 2015 ja nüüd on ta muutunud päris tigedaks. Kui tahab, siis on armas ja hea, tuleb ja poeb kaissu ja nurrub, naudib pai ja sügamist - teisel hetkel hüppab ringi nagu hull, jookseb ja kihutab, kargab lastele otsa ja meile ka, küünistab ja naksab n.ö lampi mööda minnes. Juhe juba koos, mis temaga sedasi peale hakata
masha
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 14/2/2016, 17:21

Hmm, aga äkki see on lihtsalt mängutuur tal, eriti kui ta noor veel on, ei? Kargab kohe näkku ja kukub hammustama?

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by masha on 14/2/2016, 22:46

Võimalik. Oleme mängima ka siis hakanud, aga ta vahest täitsa niisama marutab, varem selline ei olnud.
masha
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 14/2/2016, 23:57

Äkki teda tabas mingi iga? Samas kassid ongi kassid, ei midagi etteaimatavat ja igavat. Nähtamatut vaenlast on ikka vaja ootamatult jälitada ju ja muud sellist. Ma arvan, et seni kuni ta vihaga otseselt teid ei ründa pole asi väga hull, ehk läeb üle. Kutsubki ehk mängima teid nii. Meil algas elutoas just suur jooks, üks seisab diivani seljatoel silmis võigas helk ja kui teda puudutada, siis saad käpaga - mänguaeg

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 23/2/2016, 20:57

Kuna keegi pole ammu kassidest rääkinud, siis näitan stiilinäidet tänapäevasest hiirevalvurist Kusjuures vend magab seal radikal hiirejuhe hambus, lisaks muule

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 23/2/2016, 21:06

Väga lahe valvur
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 12/5/2016, 13:57

Kuidas teie kass sellesse suhtub? http://lemmik.postimees.ee/3690997/video-see-kass-armastab-kui-teda-tolmuimejaga-puhastatakse

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 12/5/2016, 14:16

Mu omad ilmselt saaks infarkti Pisem kardab paaniliselt juba tolmuimeja müra, suurem julgeb nurga tagant piiluda, aga kui ma neid imejaga puhastama hakkaks, siis ilmselt peaks edaspidi magama foolium ümber kõri. Kättemaks ei jääks tulemata

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 23/5/2016, 16:28

Mul oli kunagi selline kass, et kui tolmuimeja tööle panin, siis ta s*ttus ennast hirmunult joostes täis.. see tähendas seda, et terve elamine oli tema junne täis. 

Praegu Plika paneb ajama ja Toots loivab lihtsalt eemale. Ei meeldi neile tolmuimeja aga hulluks ka ei lähe.

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 17/6/2016, 22:02

Palju neil kassidel neid elusid oligi Meie vanemal seltsimehel on vist juba pooled otsas. Elas mõne päeva puu otsas. Jälle. Ja alla ei saa muudmoodi, kui viimane oks maha ja kukub koos sellega, või seekord sai ladvaoksa raputamisega ta sealt alla. Suuuure kase ladvast hüppas sellise laksuga vastu saunakatust, et ma arvasin et nüüd on otsas ka. Aga isegi ei lonka
Ja kui keegi arvab, et küll oleks ise ikka alla tulnud, siis eelmine kord oli 10 päeva, enne kui arboristid kutsusin, ega ikka ei tule küll

Muust teemast, siis otsustasin olla eriti hea perenaine ja ostsin suure hunniku eriti head ja kvaliteetset toitu neile. Räägivad, et kuna see nii toitainerikas jne, siis kulub seda vähem kui tavapoe toitu. Kulub tõesti vähe, isegi see kass, kes puu otsas ei istunud, on juba mitmendat päeva näljastreigil. Ilmselt pean ise sööma seda hakkama
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 20/6/2016, 09:38

Kas kassidel pole see teema, et uuele toidule üleminek peab toimuma jupiti. Algul segad vaid veerand koguse vana söögiga ja iga päev siis suurendad uue söögi suhet?

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 20/6/2016, 11:40

Jaa, ma segasingi, umbes pooleks küll. Noh, lõpuks hakkasid ikka sööma, mis neil üle jäi
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Monaliisu on 31/3/2017, 13:05

Mul on 2 üsna kombekat kassipreilit. Varsti saab 2 aastat sellest, kui üks võõras kassimamma otsustas nad meie aeda poetada... (eelmisel aastal tegi sama triki aga siis leidsin tervele uuele perele koos mammaga turvakodu)
Üks on väga arg. Vaikselt pai saab teha ainult siis kui magab või sööb. Samas seltskonda ta armastab ning kui keegi on kodus-siis see isik võib märgata üht vaikset varju end distantsilt jälitamas ja piidlemas Öösel ronib jalutsisse- ju siis pimedas on turvaline.
Teine on tõeline diiva. Õde ei või toidukausi poole vaadatagi enne kui tema lõpetanud pole (mis siis, et on mõlemale eraldi kausid...). Pai laseb teha ja sülle võtta ka aga ainult max 5ks sekundiks Inimestest üldiselt pole tal ei sooja ega külma va siis kui midagi vaja on. Toidu saamiseks on ära õppinud meelitamise peene kunsti
Pehmema toidu suhtes pirtsakas ja suur solvuja. Solvumist näitab junnide jätmisega sinna kuhu pole vaja. Ok, tunnistan end süüdi kui pole piisavalt kiiresti tema kasti puhastanud või olen kogemata valet konservi pakkunud aga mõne asja pärast karistab küll ebaausalt. Näiteks ei meeldi talle kui mõni võõras (ja eriti veel isane) kass meie aknataha ära eksib... siis on kohe junnid terrassi ukseees. Ehk on kellegil ideid, kuidas sellest kombest lahti saada
Monaliisu
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles