Kommenteerime loetud raamatuid

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Kommenteerime loetud raamatuid

Postitamine by Olivia on 27/1/2016, 18:51

No ajasite mulle nüüd lugeri isu peale, käisin noolimas Apollos....

Olivia
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 27/1/2016, 21:02

Olivia kirjutas:No ajasite mulle nüüd lugeri isu peale, käisin noolimas Apollos....

Aga mina soovitan seda ink süsteemiga, see on silmale nagu tava raamat ja taustvalgus on ka hea asi, sest mulle meeldib vahel ka pimedas toas lugeda
Ma tegin enne selle ostmist ka põhjaliku eeltöö
rilzralz
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Piripiiga on 28/1/2016, 12:29

rilzralz kirjutas:
Olivia kirjutas:No ajasite mulle nüüd lugeri isu peale, käisin noolimas Apollos....

Aga mina soovitan seda ink süsteemiga, see on silmale nagu tava raamat ja taustvalgus on ka hea asi, sest mulle meeldib vahel ka pimedas toas lugeda
Ma tegin enne selle ostmist ka põhjaliku eeltöö
head mõtted. Hea, mida kõrvataha panna, enne ostu
Piripiiga
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 28/1/2016, 12:41

Teemast täitsa väljas juba Lugerite head ja vead ja soovitused ja mis kõik paluks edaspidi siia: http://naistejutud.forum.co.ee/t56-lugerid#2305

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 8/2/2016, 19:36

Mu viimatine raamat "Armuke" võttis lugemis-isu taas tükiks ajaks ära.

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by Olivia on 8/2/2016, 19:39

Mul on pikemata aega pooleli raamat Elon Muskist, nii krdi tehniline vahepeal, et jään koguaeg magama raamat kaenlas

Olivia
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Piripiiga on 9/2/2016, 09:05

Kuna raamatud, mida soovin lugeda, ei leia jätkuvalt kusagilt, siis äkki keegi oskab soovitada põnevat raamatut, mida lugeda
Piripiiga
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Olivia on 9/2/2016, 15:54

Mis on põnev sinu jaoks, piripiiga ?

Olivia
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 11/2/2016, 21:54

Mina ka fantaasia fänn aga viimasel ajal kipun pigem kriminulle lugema. Hästi kirjutatud kriminullid on eriti mõnusad. Aga Twilight ja Potter meeldivad väga. Ja varjundid on ka väga mõnusad. Jõulukingiks saadud "Grey" sai ka väga kiirelt läbi loetud.

Uhkuse ja eelarvamuse olen läbi lugenud ning lisaks ära näinud 2 täispikka filmi kui ka selle 6 osalise sarja. Üks lemmikuid. 

Üks vaieldamatu lemmik raamat on mul aga "Minu armsad luud". Plaanis see sel aastal uuesti läbi lugeda. Hetkel käsil aga "Lahkulööja" ning selle järg "Mässaja" on riiulis ootamas.

Kriminullidest meeldivad mulle aga Darja Dontsova iroonilised kriminullid ning  Ann Grangeri sari, mida tuleks küll õiges järjekorras lugeda, ehk nii nagu nad välja antud on. Krimilugude taustaks käib lihtsalt kahe peategelase vahel väike armulugu, mis minu arvates palju kaasa annab. Mulle meeldivad nö järjelood, kus samad peategelased on.  

Igatahes 50st raamatust saab 9sas varsti loetud. Olen tubli

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 12/2/2016, 11:38

Mulle üldiselt fantaasa-maailmade raamatud ei meeldi, isegi ei kipu proovima. Seetõttu mind tõsiselt üllatas, kui mingil ajendil lugesin "Näljamänge" ja see mulle väga-väga meeldis. Lugesin kogu triloogia ja vaatasin filmid ka otsa Peaks proovima ka mingit muud fantastikateemast, lihtsalt vahelduse mõttes. Mingi päev

Muidu nädala algul lõpetasin Dickensi "Martin Chuzzlewit'i". Lugesin jube kaua, aga no see ka nii paks raamat, et pisikeses trükis olid kahte köitesse jaotataud. Vahva oli see, et raamat oli aastast 1963 ja ma olin esimene lugeja Paar lehte olid alt lahtilõikamata, seepärast tean. Muljed, noh, nagu Dickens Mulle meeldis küll, aga mulle meeldibki klassikat vahepeal lugeda

Ja täna lõpetasin Sparks "Kiri pudelis". Hea raamat, kui romantika meeldib, aga kurb
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by KuriNaine on 3/3/2016, 09:44

Ma olen jätkanud "Minu ..." sarja ja peab ütlema, et on leitud ikka hästi kirjutavaid inimesi. Mõni raamat on muidugi tsipa igav ka, aga Lõuna-Ameerika osad on küll huvitavad olnud.
Mu mees on suur Pratchetti-fänn ja aegajalt pillab katkendeid mulle. Nüüd on ka mul tekkinud väike huvi ja tahan võtta järgmisena mõne Pratchetti ette.

Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 3/3/2016, 13:06

Ma lugesin viimati läbi siin Nele Siplase "Mina olen Moslem" ja Gayle Formani "Kui ma jään" ja "Kuhu ta läks". 
Esimesest raamatust ootasin rohkem. Lootsingi rohkem lugeda moslemite kohta aga kirjanik lihtsalt nämmutas enda seisukohti ning üritas koguaeg selgeks teha, kui õnnelik ta ikka on, et moslemiks hakkas.. kuigi tegelikult terve raamat nõretas sellest, kui üksi ta seal on ja kui õnnetu ta seal nelja seina vahel on. Rohkem küll lugema ei kipu seda. 
Aga Formani raamatud olid täitsa minu tassike teed. Need küll kuuluvad noorsoo raamatute hulka aga raamatud olid väga kaasahaaravad ja mõnusad.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 23/5/2016, 14:37

Teema natuke norgu vajunud...
Kathryn Stocket "Koduabiline" täitsa meeldis, 60datel mustanahaliste elust. Päriselt nii alles oli nii? Lõpp jäi mu jaoks natuke liiga õhku rippuma, aga mulle ei meeldigi raamatud, et "lugeja mõtleb ise, mis edasi saab", aga üldiselt meeldis küll.
Siis lugesin vahelduseks noorteraamatut "Girl Online", Zoe Sugg. Nooo, ikka tuntavalt noortekas, liiga tuntavalt. Vahel ma loen noortekaid küll ja meeldivad ka, hea kerge lugeda, no siis see oli ikka liiga naiivne ja ümar. Soovitaks küll, aga endast 15-20 aastat noorematele.
Hetkel pooleli Diana Gabaldon "Võõramaalane". Väga meeldib, raske on käest panna. Sündmused toimuvad siis 18.sajandi šotimaal, ja no mulle üldse meeldivad sellised ajaloolised raamatud. Kindlasti loen ühel hetkel läbi ka sarja teise raamatu (neid rohkemgi, kuid eesti keeles ja seega siin raamatukogus mitte)
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 23/5/2016, 16:55

Ma viimasel ajal muud ei teegi, kui ainult loen. Seega olen vahepeal jälle hunniku läbi lugenud. Kaks viimast olid Bullerby lapsed ja Londiste 
Aga omalt poolt soovitan lugeda "Louise Monaghan - Röövitud. Põgenemine Süüriast". Louise on Iirlane, kes elab Küprosel ning sai Süürlasega lapse. Ühel hetkel röövib lihane isa aga lapse ning viib ilma loata ära Süüriasse. Raamat räägibki sellest, kuidas Louise läks oma tütart Süüriast päästma.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 1/1/2017, 22:25

Sain vahelduseks ka raamatu "kätte". Jutumärkides, sest laenutasin e-raamatu ja lugesin arvutiekraanilt. Bujoldi Mark Vorkosigani sarja vist kümnes raamat "Mälu". Sci-fi ulmekas ja ülipõnev nagu sarja eelmisedki on olnud.
Järgmiseks võtsin Ursula LeGuini Meremaa triloogia ette. Teoorias peaksin olema seda lugenud, aga ju siis jäi omal ajal kahe silma vahele. See on nüüd üdini fantasysaaga. Võlurid, lohed jne. Algus venis täiesti mitteleguinilikult, aga kui käima läks, siis hoia piip ja prillid.
Järgmiseks tuleb vist midagi ajalooalast, mis sai Rahvusraamatugogu raamatulaadalt koju taritud.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 2/1/2017, 15:43

Ma ei olnudki nii tubli kui arvasin, seega ei suutnud aastaga 50 raamatut läbi lugeda. Ainult 43,5 oli saavutuseks. Ehk sel aastal olen tublim.

Hetkel lõpetan vaikselt Mart Sanderi "Litsid" esimest raamatut ning peab tõdema, et ta oskab tõesti hästi kirjutada. Mitte, et raamat tekitaks meeletult emotsioone ja hasarti aga lugu on väga hästi kirja pandud ning tõeliselt sujuv on lugeda. Minule meeldib, kuigi tegemist ei ole just sellise teosega, mida ma tavaliselt olen harjunud lugema.

Enne seda lugesin Mary Alice Monroe "Raamatuklubi" ja sellest raamatust ootasin ma küll rohkem. Jäi minu jaoks pisut kuivaks ja hooplevaks. Samas ei kahetse lugemist, sest pani siiski mõtlema sellele, et igasugu õnnetused võivad meid niivõrd ootamatult tabada ja sellele tuleks juba enne mõelda, mitte hiljem lihtsalt kahetseda.

Eelmisel aastal aga rohkem emotsioone tekitanud teosed on näiteks "Tüdruk rongis", "Mina enne sind", "Cinder", "Ma annan sulle päikese", "Süü on tähtedel", "Simoni päästmine" ja "Minu Kennedy".

Peale Sanderi raamatu lõpetamist plaanis võtta kätte Jojo Moyes "Pärast sind" käsile. Ja riiulis ootamas Kääbik ja "Sõrmuste isanda" kõik raamatud. Ma pole siiamaani neid lugenud aga mõtlesin end kätte võtta ja vähemalt üritada need läbi lugeda.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 2/1/2017, 23:21

Mu viimane, kahepäevane lugemine oli "Pimedas pimedas metsas". Pole üldiselt põnevusjuttude fänn, aga raamatuvahetuses jäi see lugu näppu ja mõtlesin uurida. Lihtne ja kiire raamat minu jaoks, osati nagu noortekas, samas aga haarav. Keskpaigast läks nii põnevaks, et pidin poole hommikuni lugema, ei saanud ju viimast 20 lehekülge hommikuks jätta Aga samas loo lõpplahendus tekitas sellise....äääää, päriselt?....tunde Seega kiire meelelahutus, ladusalt kirjutatud, saadan edasi.

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 6/1/2017, 21:09

Mina "loen" juba paar kuud Harry Potteri raamatuid.
Need on nimelt mu laste unejutulektüürideks. Oleme jõudnud neljanda osani. Ja jagub veel üksjagu kauaks.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 6/1/2017, 21:32

Harry Potter kuulub minu lemmikute hulka. Tahtsin nii kaua endale ka kogu komplekti saada. Esimesed neli osa sain sõbrannalt niisama, viienda osa ostsin vist 8 euroga. Seitsmenda osa ostsin poest tutikana 8 euroga ja kuna ma olin kuue osa eest kokku vaid 16 eurot maksnud, siis ma ei raatsinud seda kuuendat puudu olevat raamatut teps mitte 24 euroga poest osta. Õnneks sõbrannad halastasid mulle ja kinkisid selle eelmine aasta 2 peale sõbrapäevaks. Arvake ära, kas ma tahtsin kukerpalle visata või jah

Aga "Litsid" sai mul läbi loetud ja kiidan omalt poolt väga. Järgmine osa on raamatukogust juba tellitud, et kui tagasi raamatukokku tuuakse, siis ma olen järjekorras esimene. Praegu loen "Pärast sind". Vähemalt üritan lugeda aga koguaeg tuleb midagi vahele.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 8/2/2017, 21:51

Pärast sind sai lõpetatud ja meeldis väga. Peale seda lugesin läbi ka Jojo Moyes "Kui kõik kokku liita", mis oli üsna tüüpiline naistekas aga siiski täiesti minu teetassike. "Litsi 2" ja "Saja-aastane, kes hüppas aknast alla ja kadus" said ka läbi loetud. Esimene meeldis mulle väga ja ei jõua kolmandat osa ära oodata. Teine ei olnud üldse minu teetassike ja on vaieldamatult vist üks jaburamaid teoseid, mis mulle kätte on sattunud. Lugemist ei kahetse aga uuesti lugema küll ei kipu.

Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles