Garderoobikapp

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Garderoobikapp

Postitamine by PisutS6ge on 13/2/2016, 14:34

Mu magamistoas on puudu üks suur riidekapp... aga kuna see sinna ei mahuks katusealuse tõttu (ehk siis üks sein on kenasti viltu ), siis mõtlesime mehega, et ostame sinna need korvsüsteemid, et äkki saame nii parema paigutuse.
Nüüd aga hunnikuga küsimusi.
Kellel on kogemusi kummaliste garderoobi-süsteemidega, siis mida silmas pidada ja mis vigu vältida?
Kust saaks odavamalt? Kunagi ostsime paar riiulit Bauhofist, aga mu meelest oli ikka üsna kallis. Ikeast Eestisse tellida tundub ka mitte väga mõistlik (või? )
On teil kogemusi viltuste ustega? Ehk siis, normaalseid uksi sinna ette panna ei saa, kui siis ühe, mis teisele poole lahti ikka ei tule, sest katusealune jääb ette. Samas lahtine häirib mind vägaväga ja miskit võiks ju riiete ees olla.

Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: Garderoobikapp

Postitamine by AnnaR on 18/5/2016, 15:38

Kardin ei sobiks?

Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 18/5/2016, 15:47

Ei, ma arvan, et pigem mitte. Meil niigi kolm kardinat toas akende ees. aga arvestades, et me tegeleme hetkel muude projektide kui kappidega, siis kes teab, mida siis mõtleme kui lõpuks päriselt kapini jõuame

Admin
Admin

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 18/5/2016, 20:46

Ma eelistaks kapisisu varjamiseks liuguksi - võtavad vähem ruumi. Diagonaali kohal peaks nõu mõne pädeva tisleriga. Oma garderoobi tegime ise - ostsime Vineeri-Mööblikombinaadi poest riiuliraamid, sisse riiulialuseks puitpressplaat ja kuna riiulite kõrgused pidid tulema erinevad, siis kinnitasime riiulialused keermelattidega lehmakettide külge, mis sai kinnitatud lakke ja maha. Süsteemi ette sai pandud liuguste jaoks siinid, aga uksi pole meil ikka veel (vist 13 aastat). Põhjus lihtne, tahtsime uksed lasta teha ja katta peeglitega, aga see oli nii kallis, et jõud ei käinud üle. Nüüd pean vaikselt plaani, et telliks ühe ukse peegliga ja teistele tõmbaks raami peale rahvariidekanga. Korvsüsteemi ei oska kiita, sest meil pesu, sokid jms hoopiski pappkastides ja neil on see eelis, et ei paista läbi, seega külalised mu privaatosakonda ei näe. Ja mis seal salata, kui uksi ees pole ja garderoob elutoas, siis püsivad riiulid üllatavalt hästi korras.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 19/5/2016, 08:21

Garderoobi kui niisugust ei ole mul kunagi olnud, seega uste koha pealt ei oska väga kommenteerida, kuid korvisüsteemid olid kasutusel kapisisuna, kui majas elasime. Mis ma öelda oskan... Korterisse kolides võtsime ühe osa süsteemist kaasa. Kuna korvid väljatõmmatavad, siis lihtsam leida asju, kui riiulist. Kui korvid suurte aukudega, siis kipuvad pisemad asjad jalga laskma. Esialgu mulle üldse ei meeldinud (mõttetu rahakulu minu arust), aga kui harjusin, hakkasid meeldima. Tegelikult täitsa mugavad.

Ikeast tellimise kohta... Leidsin just ükspäev surfates sellise lehe nagu Ikeast.ee - seal vahendavad Ikea lehelt kaupa Eestisse. Matemaatika - vaata siin süsteemide hinnad üle ja siis võrdle sealt+tarne. Kui on soodsam, siis miks ei peaks mõttekas olema. Bauhaus muuseas reklaamib, et neil on Eesti odavaimad asjad. Et kui leiad kahe nädala jooksul peale ostu identse toote (mitte kampaaniaid ja netipoode arvestades), saad neilt 12% soodsamalt, kui konkurendi hind
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 19/5/2016, 20:27

Pisuts6ge, aga miks sa ise Ikeasse ei sõida? Ma olen oma asjad, kaasa arvatud voodi, kõik ise sealt oma autoga ära toonud.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by AnnaR on 19/5/2016, 20:30

Jah, just. Ma tõin köögimööbligi sealt oma sõiduautoga

Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 19/5/2016, 20:47

Ülevedu läheb siis ikka sama kalliks, kui siit osta ... vist. Ma ei ole tõesti üldse rohkem mõelnud sellele, meil tuli vahepeal muud kulutused vahele nagunii.

Admin
Admin

Tagasi üles Go down

Postitamine by AnnaR on 19/5/2016, 20:56

No sul ei tohiks ülevedu ju eriti kallis olla Viking teeb kohati super pakkumisi

Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 19/5/2016, 21:12

Pisuts6ge, ma võin sulle Vikingu voutšeri anda. Reisija 5 eur suund (2 kohta), auto 20 eur suund.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 19/5/2016, 21:14

See saab enne läbi, kui me raha kokku saame nagunii  Hetkel vaja muruniidukit, teine töötab ausõna peal.

Admin
Admin

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 19/5/2016, 21:15

PisutS6ge kirjutas:See saab enne läbi, kui me raha kokku saame nagunii  Hetkel vaja muruniidukit, teine töötab ausõna peal.
Kehtib novembri lõpuni. Tõenäoliselt saan varsti veel mõned voutšerid, mis kehtivad järgmise kevadeni.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles