Kui palju te olete reisinud?

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Kui palju te olete reisinud?

Postitamine by pintsella on 14/2/2016, 16:06

Mul reisidest kirjas tavalised Läti-Venemaa servast Peterburi ja Pihkva, Rootsist Stockholm, Soomest Helsinki ja Imatra, Saksamaalt Berliin.
Eestist Võrumaa ja Setumaa on rohkem avastatud.
Eelmisel aastal käisime autoga Poola-tripil. See oli selline teistsugusem elamus
pintsella
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 14/2/2016, 16:11

Kas selleaastast Tourest´i ka väisasite?

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 14/2/2016, 16:11

Käisin. Mitte midagi head polnud. Sest alati saab ise kombineerides palju palju odavamalt, kui isegi soodukas paketikas

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Olivia on 14/2/2016, 17:09

Pole minagi väga kaugel käinud. Enamasti lähiriikide linnareisid. Skandinaaviamaad, Läti-Leedu ja ka tükike Venemaad nähtud, Moskva ja Kaliningrad.
Norras ja Taanis olen rohkem reisinud.
Armastan mägesid ja karget õhku, samas ka suurlinnade melu.
Soojamaa reisidest ei unista üldse. Pigem tahaks Kamtšatkale, Alaskale, Tulemaale...   Aga no rahakott ei ole mu plaanidega päri...
Riias käin korra-kaks aastas ja viimasel ajal satun ka Londonisse ning Stockholmi korra aastas vähemalt.

Olivia
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 14/2/2016, 17:49

Olen käinud Peterburis paar tundi, suure osa ajast istusime ummikus. Soomes üht-teist näinud tänu koolile, kus käisin ühe aast Lõuna-Soomes. Rootsis sutsukene käinud, sest olin seal umbes pool aastat. Göteborgi tahaks tagasi. Stockholm oli vahepeal teine kodulinn, sest olin seal üle päeva. Norras õnnestus veeta paar nädalat, kahjuks ei jõudnud kuigi kaugele põhja. Siiski on kustumatu mulje ja tahaks kindlasti tagasi sinna. Ideaalis autotripile mõne täiskasvanuga, et saaks mägedes matkata ja loodust nautida. Lätis olen käinud Riias, Jurmalas, Ventspilsis ja mõned väikekohad teekonna ääres. Mehega tahaksime Leetu minna, ta on käinud seal ja tal väga soojad mälestused
Ise olen ühel soojamaareisil ka käinud. Käisin ühe sõbraga Tenerifel. Meeletult ilus koht minu meelest, eriti see külmem põhjapoolsem osa.

Kindlasti tahan avastada Norra põhjaosa, lastega minna Göteborgi lõbustusparki, käia Leedus ja kunagi ka Musta mere ääres. Ja Portugali ja Kreekasse ja uuesti Tenerifele... nii palju tahaks

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 14/2/2016, 19:38

Sain praegu aru, et olen elu jooksul päris palju käinud (mis ei tähenda, et veel ei tahaks )
Kunagi ammu-ammu olen käinud Peterburis, aga siis olin ikka päris laps, nii et peale Petrodvaretsi ei mäleta ma suurt midagi. Läbisõidul Läti, Leedu, Poola, Saksamaa. Natuke pikemalt itaalia (Capri saar on imeline!) Ning Holland. Tuneesias 15 aastat tagasi, Tais 10 aastat tagasi. Ning lastega nüüd siis Türgi, Soome ja Rootsi. Põgusalt oleme väisanud ka inglismaad ja Taanit.

Aga niiiiiii palju tahaks veel käia ja näha.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 14/2/2016, 19:53

Meil viimased aastad pea igal aastal kuskil reisil käidud. Soome-Rootsi veel lisaks (lugematul hulgal kruiise, oma laevahulluga ).

Aga lapsega kahekesi sai alustatud linnareisidest: Praha (2 korda), London, Stockholm, Helsingi. Prahasse võiks veelgi minna, sest ega koos lapsega kahekesi, ei saanud tooaeg väga kohalikku õlut nautida.

Siis sai tehtud nädalane tiir Müncheni ümber + Saksamaa Legoland. Kuna olime lapsega kahekesi, siis autot ei rentinud, vaid sõitsime ringi kohaliku transpordiga, põhiliselt rongiga. Sai tehtud ka väike matk mägedesse. Lapsele meeldis ja mulle meeldis.

Üle-eelmisel aastal käisime meespoolega kahekesi Kreetal ning pikal nädalalõpul Lissabonis. Lapsega koos sai tehtud autoreis Lätti. Kreetal käisime mai alguses, meri siis veel soe ei olnud, aga muidu oli ilm väga mõnus meiesuguste jaoks. Kumbki meist ei armasta väga kuuma ning rannas lebotajad ei ole. Lissabonis käisime novembri alguses ja enamuse aja oli seal 20 kraadi sooja, sai jalad Atlandi ookeani ka panna. Portugali võiks uuesti minna, sest me väga palju seal ringi käia ei jõudnud.
Eelmine aasta läks suvi kuidagi sujuvalt mööda, käidud sai Saaremaal ja taas Helsingis lõbustuspargis. Ning oktoobris käisime Horvaatias, maandusime Splitis. Taaskord me autot ei rentinud ning ringi sõitsime kohaliku transpordiga. Rannikuäärne käänuline tee Splitist Dubrovnikusse jättis kustumatu elamuse, eriti kui bussijuht ühekäega telefoni hoidis ja juttu rääkis kellegagi. Oktoobris kannatas veel Vahemeres ka täiesti ujumas käia. Lisaks soovitan kindlasti käia ka Krka rahvuspargis, me sattusime sinna, kui oli mägedes palju sadanud ja seal oli suurvesi. Väga lahe oli.

Selleks aastaks ei ole veel plaane teinud, eks vaatab, kuidas tunne tuleb. Rääkinud oleme automatkas Soome. Rääkinud oleme, et võiks minna ka Poola ja noh, eks neid riike ja kohti on veel üksjagu.

Ja lapsena sai käidud autoreisidel perega, telkides ööbimine ja priimusel toit. Käidud sai siis Venemaa Peipsi tagune ja Peterburg ning Läti ja Leedu. Ega väga palju meeles ei ole, sest ma olin ikka vägagi laps siis veel.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Olivia on 14/2/2016, 22:47

No vot siis, mis meelde tuli... Prahas olen ka käinud, terve nädala kolasime seal mehega... Tahaks veel

Olivia
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by putukas on 15/2/2016, 05:16

Hei-hei! Minu teema, nii et tulen ka avalikkuse ette Olen siiani vaikne lugeja olnud ja hoogu kogunud, võtan ennast nüüd siis kokku. Nii mõnedki tunnevad mind nüüd ära, aga ega enda varjamine mul otseselt plaanis polnudki, mulle ei meeldi lihtsalt mitmes kohas sama kasutajanimega olla

Me oleme üsna suured reisijad. Hoo sai see sisse siis, kui vanem laps sündis. Tihti on see vist just vastupidi, et lapsed tõmbavad hoogu vaiksemaks, aga meie puhul läks vastupidi. Nii läksime esimesel talvel (laps oli 8-kuune) 2 kuuks Taisse Phuketi saarele; sellele järgneval talvel 2 ja pooleks kuuks Floridasse, Californiasse, Nevadas käisime ka (suurematest kohtadest Miami, Los Angeles, Key West, Las Vegas, San Francisco); järgmisel aastal kuuks Hong Kongi ja päris Hiinasse (Shenzhen, Yunnan, Peking); siis jälle 1,5 kuuks Floridasse ja Kariibi mere kruiisile (kus külastasime ka Haitit, Jamaicat) juba kahe lapsega ja nüüd tulime just Hawaiilt, kus olime kuu aega.
Esimest korda, pärast Taist tulekut, oli meil nii suur hoog sees, et vähem kui 2 kuu pärast läksime Eurotripile, kus sõitsime läbi Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Austria, Itaalia, Sloveenia, Slovakkia, Tšehhi vist ka, ma ei mäletagi enam täpselt, kus me kõik käisime. Soomes-Rootsis oleme mitu korda käinud, nii lapsega kui ilma. Lätis niisama lugematu arvu kordi. Siis Türgis käisime kunagi pulmareisil ja ükskord hiljem ka, võtsime Cherryga mingi imeodava reisi Bulgaarias käisime ka millalgi nii, et võtsime mingi ülisooduka, järgmisel päeval vist läksime, meile üldse ei meeldinud Kõige mõttetum reis siiani, kuidagi kole ja nõuka-aegne oli kõik, üldse pole häid mälestusi.
Ma pidin nüüd kaardi lahti tegema, et veel meenutada Suve alguses käisime Portugalis, mees kinkis mulle üllatusreisi, nii et ma veel lennujaamas ka ei teadnud, kuhu läheme Seal meile väga meeldis, imeilusad väiksed linnad Lissaboni ümbruses. Eelmisel sügisel käisime Pariisis neljaks päevaks, aga ma sain seal esimesel päeval kohe kõhugripi, nii et sellised omamoodi mälestused on sealt Aga saime Disneylandis ära käidud (meil eesmärk kõikides maailma omades ära käia) ja Eiffeli torni ära näha, nii et oli ikka tore ka.
Ilma lasteta oleme veel käinud Kreekas Santorini saarel (vapustavalt kaunis), Londonis paariks päevaks (nii mõnus linn, tahaks tagasi!), Barcelonas (ka meeldis ja võiks täitsa uuesti minna), nüüd sügisel käisime veel nädalaks Hong Kongis (mind tõmbab sinna tagasi, aga samas ma pole hull Aasia fänn). Sai nüüd vist enam-vähem kõik Hollandis olime nüüd reisilt tagasi tulles terve päeva, aga seda ma päris käimiseks ei loe, sest olime suurema osa ajast hotellis ja magasime.

Vot nii Tegelikult ma pole oma olemuselt väga reisija. Päriselt Mul on suht kehv stressi talumise võime ja pisarad voolavad iga väiksemagi asja peale. Lisaks olen ka veidi ärevusega kimpus ja vahel on raske kodus olles välja minna. Aga samas näed teise maailma otsa lähen... Ma ei teagi, kuidas, sisendan endale, et saan hakkama ja tegelikult saangi. Vahel veidi raskustega, aga see ei tähenda, et ma järgmist reisi ei ootaks. Ootan ja juba planeerin, kuigi oleme alles 4 päeva kodus olnud
putukas
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by luiise on 15/2/2016, 10:30

Ma olen käinud Soomes, Rootsis ja Lätis. Kõva sõna, kas pole?  Aga ma arvan, et mujale jääbki minemata. Lennukisse saab mind ainult narkoosis viia ja no laevaga ma ka ei armasta öö läbi õõtsuda. Mulle tehti märtsi alguseks ahvatlev pakkumine Rootsi, koos lastega, aga ma ei julge minna. Tea, kas selle probleemiga tegeleb ka mingi arst?  Psühholoog?

Edit: see ei tähendaks, et ma kodus istun. Ohei, kand kaabib koguaeg ja auto näeb vatti. Eesti on ristipõiki läbi reisitud korduvalt, vot Kihnus pole veel käinud, aga no sinna peab ju jälle "laevaga" sõitma... See suvi on plaanis Leetu minna. Kah ju lõunamaa Eestiga võrreldes 

luiise
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 15/2/2016, 10:52

Kindlasti annab lennufoobiaga midagi ette võtta

putukas, kuhu siis järgmisena minek

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by putukas on 15/2/2016, 14:11

rilzralz kirjutas:
putukas, kuhu siis järgmisena minek

Päris täpselt ei tea veel, aga meil on aastaid olnud tegelikult plaan veel kauemaks ära minna. Nüüd viimane aeg käes, enne vanema lapse kooli minemist peaks ju ära käima. Nii et mõtted liiguvad... Aga kas täide ka lähevad, eks elu näitab
putukas
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ticutacu on 15/2/2016, 20:55

luiise, kui lennukiga ja laevaga ei julge, eks autoga annab ka kaugemale sõita kui ainult Läti ja Leedu. Või rongiga näiteks.

Ticutacu
Spetsialist
Spetsialist

http://ticutacu.wordpress.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 15/2/2016, 21:16

Buss on ka täiesti ju variant.

Rongiga seoses mul tuli meelde, et vaatasime mingit saadet (pärast selgus, et seda on mitu hooaega ja igas hooajas on 6 osa), kus üks meesterahvas sõidab mööda Euroopat rongidega ja siis räägiti erinevatest teepeale jäävatest kohtadest. Väga lahedaid väikeseid raudteid näidati, tekkis kohe tahtmise rongiga sõita.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 15/2/2016, 22:17

Putukas, nii äge! Oi, kuidas ma teid kadestan

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by PisutS6ge on 15/2/2016, 22:18

http://m.reisijuht.delfi.ee/article.php?id=73689607 ränduritele lugemiseks

PisutS6ge
Admin
Admin

http://naistejutud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 15/2/2016, 22:19

Rongiga võiks Euroopas kolistada küll, aga piletid päris krõbedad. Ja pakihoiu hinnad on üldse üle mõistuse. Möödunud suvel Toulouses (Prantsusmaal) jalgratta nädala rent oli 5 eur, 3 h pakihoidu raudteejaamas 7 eur.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by uhhuuu on 15/2/2016, 22:56

Ma olen alaealisena vanemate kulul saanud käia Soomes ja Rootsis paar korda, Lätis, Taanis (Legolandis) ja Venemaal Peterburis.

Täisealisena väga vähe. Lätis sai kunagi enne lapsi käidud ja ühe lapse ja suure kõhuga sai Soomes külas käidud sugulasel. Oeh see oli juba pea 5 aastat tagasi. Rohkem polegi käinud. Nüüd on tasuvam töökoht ja õnnestuks äkki isegi reisile minna kunagi, aga ma üksi lastega kuhugi vist välismaale minna ei julge veel, aga kedagi kaasa pole eriti kedagi kutsuda. Liiga palju stressi ja hirme mu jaoks. Tglt unistan ilma lasteta reisile minekust, aga seda pole veel võimalik teha,  sest peaks lapsehoidja leidma.
Lennukiga polegi reisil käinud...
Muidu väga tahaks reisida

Eestis on lõuna pool palju käidud ja oldud, natuke ka mujal.

uhhuuu
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by putukas on 16/2/2016, 06:02

PisutS6ge kirjutas:http://m.reisijuht.delfi.ee/article.php?id=73689607 ränduritele lugemiseks

putukas
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Siqs on 16/2/2016, 10:29

Alaealisena sai käidud bussiga Tsehhis, ehk siis Läti-Leedu-Poola-Tsehhi. Ja 2x Soomes. Esimesel korral põhja pool koos vanematega, käisime jõuluvanal külas. Teisel korral käisime läbi soome Stockholmis, ehk siis nägime mõlemat riiki. 

Täisealisena olen käinud 3x (2009) Stockholmis kruiisiga. Mõned korrad läbi Läti ka sõitnud, kui Riia lennujaamast olen lennanud või seal maandunud. Aga peamine sihtkoht on mul Inglismaa (Manchester). Seda küll väga reisiks ei saa nimetada, teine kodu seal.  Aga kellel vähegi võimalust ja keda vanad lossid/mõisad huvitavad siis väga ilus koht. Ümbruses palju suuri parke koos vanade losside ning mõisahoonetega. Üsna paljudesse võimalik ka sisse pääseda.  Nüüd laupäeval just järgmine Riia-Manchester lend tulemas 

Sõnameister
Sõnameister

http://loomaaedonkirju.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles