märtsikuu koostreenimine

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: märtsikuu koostreenimine

Postitamine by fotomutt on 2/3/2016, 17:46

Sonjake kirjutas:Lugesin ja mõtlesin, et miks sa küll seal teleka ees seksuaalselt väänled.... Ilmselt peaks lugema õppima

Oh neid noori emusid küll

Nii, käisin matkamas. Ette on näidata 2x45 minutit reibast pausideta kõndi (sinna ja tagasi) ning kohapeal 3 tundi mööda rannajoont roomamist fotokolaga. Kokku tuli 16 kilomeetrit kõndi ja 1200 põletatud kalorit, ma tahaks näha, kui see pole sport, siis mis üldse on

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 2/3/2016, 18:52

See on lust ja rõõm ning hea enesetunne.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 2/3/2016, 19:05

Noh, minu jaoks see on sport, kui siia rubriiki siis ei sobi, maailm ei saa sellest otsa Sellisel juhul võib mind julgelt maha võtta, sest jooksma ja võimlema hakata ma ei kavatse, pole minu rida.

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ellu on 2/3/2016, 19:34

Tegin just 30 minutit hularõngast   , ma ei taha vist oma keha vaadata homme. Mul on nagladega rõngas  
Fotomutt kõndimine läheb ikka ka kirja, kui just ei veni mööda teed. Ise ka kavatsen köndima minna, kui õues paremad ilmad, jooksmine näeks liiga koomiline välja ja 10 minuti pärast oleks võhm väljas.

Ellu
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 2/3/2016, 21:04

fotomutt - vabandust. Suutsin ennast täiesti valesti väljendada. Muidugi oli su tegevus sport. Ma lihtsalt kirjeldasin emotsioone, mis mind pärast pikemat õuesliikumist valdavad.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 2/3/2016, 21:15

Lotta kirjutas:Ma tegin otsa lahti, sai 30 min usinalt võimeldud.

Kolmapäevane lisa on 40 min kõndi ning Endomondo pange pandud 5,12 km. Kaart oli Endomondos ikka väga vale selle kõndimise juures ja ma arvan, et km hulk ka.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 2/3/2016, 21:34

puuvana, ei häda midagist   Tegelikult normaalsed inimesed ilmselt liiguvadki iga päev nii palju ja siis minusugused vaalalised kui korra aastas suudavad, oo pidu Täna pool maad mõtlesin, et läheks koju tagasi, jaksu pole üldse, higi voolab ojadena, hing jääb kinni jne. Ilmselt vorm on nii-nii olematu ja eks see ajab ennast ka vihaseks Aga kõndimine on suhteliselt ainus asi, mida ma suudan teha, kui on hea päev

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sonjake on 2/3/2016, 21:48

Ma hommikustele kilomeetritele lisasin peale lõunat veel 7,2 km kärutamist tunni ja 20 minutiga. Päeva saak siis 14,6 km. Tunnen end kangelasena
Sonjake
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 2/3/2016, 21:56

Kõik te olete nii tublid. Ma kõndisin täna tänava nurgani ja tagasi ning konstateerisin, et paganama libe on. Oleks tervis korras, läheks suusatama. Ehk on homme parem päev.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 2/3/2016, 22:31

Ma tahaks ka suusatada veel, aga see nädal ei jõua ning edasi ilmselt sulab lumi ära.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sonjake on 3/3/2016, 08:19

Ma küll lume sulamisele ei loodaks... Märtsi algus alles ju
Sonjake
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 3/3/2016, 09:16

Ma ühest küljest loodaks, et lumi veel nats püsiks, hea meelega teeks vähemalt see nädalavahetus veel ühed jalutusringid kelgu vedamisega. Ja kui sulab, siis võiks kohe ja kiirelt niimoodi sulada, et lapsed saavad ratastega sõita. Sest kui mul väiksem kõnnib, siis see jalutuskäik pole küll see, mida saab siia spordi alla liigitada
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 3/3/2016, 10:21

Arabella kirjutas:Sest kui mul väiksem kõnnib, siis see jalutuskäik pole küll see, mida saab siia spordi alla liigitada

See läeks ilmselt kestvusloivamise alla

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by heldikas on 3/3/2016, 16:08

Kolmapäevane lisa on 40 min kõndi ning Endomondo pange pandud 5,12 km. Kaart oli Endomondos ikka väga vale selle kõndimise juures ja ma arvan, et km hulk ka.

Aga kas sa arvad, et ta paneb pange sinu kasuks või kahjuks? Ma ammu juba Endot aktiivsena kaasas ei kanna, tõeline telefoni aku surm :S. Joonistan pärast oma teekonna sinna ise ja ma küll pole aru saanud, et ta puusse paneks . Suvel kui ma osalesin töökoha; "mine rattaga tööle" võistlusel, siis sealne kaart andis mu tavalisele teekonnale samad km, kui endoga joonistades. Aga kevadel ükskord, kui ma endot aktiivsena taskus hoidsin joostes, siis sai mu 6km teekonnast hoopis 60,0 km- jooksin pikki merd Tallinna poole. See vist oli veel volbriöö, ma narsin pärast mehele, et näe käisin eestis joogi järgi

heldikas
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Lotta on 3/3/2016, 16:20

Aga kas sa arvad, et ta paneb pange sinu kasuks või kahjuks? Ma ammu juba Endot aktiivsena kaasas ei kanna, tõeline telefoni aku surm :S. Joonistan pärast oma teekonna sinna ise ja ma küll pole aru saanud, et ta puusse paneks . Suvel kui ma osalesin töökoha; "mine rattaga tööle" võistlusel, siis sealne kaart andis mu tavalisele teekonnale samad km, kui endoga joonistades. Aga kevadel ükskord, kui ma endot aktiivsena taskus hoidsin joostes, siis sai mu 6km teekonnast hoopis 60,0 km- jooksin pikki merd Tallinna poole. See vist oli veel volbriöö, ma narsin pärast mehele, et näe käisin eestis joogi järgi

Seda ma ei teagi. Ma peaks selle ringi kaardile joonistama, siis saaksin võrrelda. Aga esiteks hakkas see GPS lugema vähemalt 500 m hiljem ning pärast oli teinud lihtsalt mingi suvalise sikk-saki ning teekonda näitas üle majade. Mul muidu ikka kenasti töötas see, aga nüüd uus telefon ja äkki sellel on miski probleem.
Lotta
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 3/3/2016, 17:55

Kõndisin 2x35 minutit, täitsa lõpp, vorm on ilmselt olematu, sest vanasti ma sedasi küll ära ei väsinud ja liigesed kah ei valutanud nagu saja-aastasel

Mina joonistan juba ammu endokasse ise teekondi, sest mu telefon pidevalt ei leia satelliiti ja akut kulus ka hirmsasti. Panen lihtsalt kellaajad kirja, et kuna kus olen ja siis kodus joonistan-arvutan

Vett ja muru!
fotomutt
Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by uhhuuu on 3/3/2016, 19:06

Te nii tublid siin kõik 

Ma vaatasin kalendrist, et täna juba neljapäev, peaks ka ennast liigutama ja tegingi ühe 45-minutilise kõnniringi. Oleks pidanud ikka varem ennast liigutama hakkama, oleks rohkem saanud, aga nüüd juba kell sundis takka, et lapsed ära tuua lasteaiast.

uhhuuu
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sonjake on 3/3/2016, 19:35

Täna 1 tund 50 min kärutamist, tulemuseks 9,3 km
Sonjake
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 3/3/2016, 19:49

Ma täna endiselt ei jõudnud spordini - koristasin, möllasin süüa teha. Homme tulevad vanemad külla, läheme loomaaeda ja teatrisse. Õhtul mul veel klassikokkutulek ka Ilmselgelt panustan nädalavahetusele.

Endomondot olen proovinud koos spordikellaga ja ainus asi, mida endomondo õigesti mõõtis, oli aeg. Kõik ülejäänu oli täielik umbluu.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Arabella on 3/3/2016, 20:54

Et mitte päris luuseriks kohe esimesel nädalal jääda, tegin otsa lahti 30min hulatamisega
Arabella
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles