Aprilli koostreenimine

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Aprilli koostreenimine

Postitamine by heldikas on 20/4/2016, 12:19

Aga äkki võiks siis paraleelselt olla oma koos treenimise teema, tervislikule liikumisele? Inimesed on ju nii erinevate võimete ja taustadega, kes on alles jala ukse vahele saanud ja kes treenib aastaid/kümmeid. Pealegi me ei näe ekraani taha äkki mõni "lendab" koeraga 20 min kõndides 4km maha, aga ei teegi sellest suurt numbrit, kuna on eluaeg kiire sammuga olnud. Teine jälle (ei pea kedagi konkreetset silmas) kõnnib 6km kaks tundi ja on läbimärg ja ennast nii ületanud. Kes higistab rohkem, kes vähem jne
Mul isiklikult oli eelmisel kuul nii palju abi, koos treenimise teemast ja sain uuest oma liikumis rütmi tagasi, mis mul vahepeal kaotsi läks, kui mu päevaplaan jaanuaris kardinaalselt muutus. Hakkasin täna tubliks, mitte homme

heldikas
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 20/4/2016, 12:26

Mina kõnnin kaks tundi ja higistan nagu viis villast looma vatiteki all Aga mu meelest ei peaks see värk üldse nii karm olema, hea et inimesed üldse ennast liigutavad, kuigi ilmselt nö trenni osas on 30 minti jutti tõesti minimaalne aeg, mis läheks kirja konkreetselt trennina. Mina pole spordihai, mina ei tea, puuvana teab Seega mu poolest võiks kõik asjad kirja minna, olümpiale me ei pääse nii ehk naa

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 20/4/2016, 12:30

Aga äkki siis olekski mõistlik teha tõsistele trennihaidele oma teema, keda motiveeribki see, et teha ikka higitrenni kõvasti.

Ja siis minusugustele laiskvorstidele oma teema, kellele läheks ka lapsega parki jalutamine ja koeraga jalutamine arvesse, kui see motiveerib neid minema õue veel kasvõi ühele tiirule, et aega juurde saada ja teisest ette minna. Oleks selline teema olnud, usun, et ma oleks eile kell 11 ka end veel jalutama sundinud, mitte diivanil haigusest taastunud ja mõelnud, et ah, las ta pissib siis tuppa Noh et läheks kirja igasugune liikumine ja ka alla 30 min. Ok no päris autost tööle jalutamist ma tõesti kirja ei paneks ja tööl söögipausil toidu järgi minemist (KUI see pole tehtud just selle eesmärgiga, et nüüd vot valin kõndimise bussi asemel just selle eesmärgiga, mida tavaliselt nagu ei teeks )

Või läheb siis asi liiga keeruliseks?

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 20/4/2016, 12:33

Ma jälle mõtlen, et palju meil neid trennihaisid on siin? Mu meelest võiks kõik samas kohas loivata, peaasi et loivavad, mitte ei lama diivanil ja pissi tuppa

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 20/4/2016, 12:36

fotomutt kirjutas:Mu meelest võiks kõik samas kohas loivata, peaasi et loivavad, mitte ei lama diivanil ja pissi tuppa

Vot ei tea, kui palju. Aga on siin ju väga tublisid trennitegijaid, kelle puhul tõesti tema a'la jooksutrenn ei võrdu kuidagi minu käimisega jne. Ja puuvana eesmärk oli vist ikka korraliku treenimise teema teha. Ja eks ma ju ise ka tahaksin tegelikult ka 3. trenni suuta ära teha, mitte piirduda 2x1,5h-ga aga no ei leia seda aega praegu kuidagi ja slp oleks aus vist tagandada end.

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 20/4/2016, 12:41

See tuppa pissimise osa oli hea jah Aga ilmselt teema eesmärk oli üllas neh, paraku haidega on nagu on. Lihtsalt meid on niigi vähe, ei peaks keegi end tagandama, arvan ma, aga elame-näeme, nagu ütles pime ja astus peale okasseale Muidugi jah, võib ka kaks teemat olla, haid versus loivarid, ega siin ruumi on, käsi küljest ei tule

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by heldikas on 20/4/2016, 14:13

Ma olen Rilzuga nõus, täpselt see mu mõte oligi. Mõlemal tasemel võiks oma inspiratsiooni/motivatsiooni/nutt/hala/ ma hoian sul käest ja lähme koos lõpuni , teema.

heldikas
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 20/4/2016, 19:27

Aga tehke siis selline, kui teil on visioon asjast, siis pole keelatud teist-kolmandat-kaheksandat teemat teha. Ilmselt kirvega ei löö teid keegi

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 20/4/2016, 20:28

Ma omast arust kirjutasin küll, et kirja võib panna kõik, mis endale vähegi sobib ja ajalist piirangut ei ole. Lihtsalt kolmel korral võiks see tegevus väldata vähemalt pool tundi.
Näide: kehalise kasvatuse tund. Mitte kogu aeg seal ei jooksnud ja hüpanud, vaid vahepeal sai seistud ja õpetaja juttu ka kuulatud. Aga kogu tunniks kulunud aeg läheb sporditegemisena kirja.
Võtame ikka vabalt, eks. Oluline on, et me üleüldse ennast liigutaks.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 21/4/2016, 09:13

Novat, see on see interneedus, ürita ja ürita, seleta ja seleta, tee pantomiimi ja püstita püramiide, aga ikka ei saa keegi midagi aru Teeb siis nii, et keegi ei lahku kuhugi ja kõik loivavad omas tempos ning kõik loeb

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by rilzralz on 21/4/2016, 09:19

puuvana kirjutas:Nahastunud "boss" ütleb, et kas on või ei ole sportlik tegevus, on igaühe enda otsustada. Ainus kriteerium on, et see tegevus võiks toimuda vähemalt kolmel korral vähemalt 30 min ühtejutti. Sportlikuks mina loen sellist liikumist, millega saab vähemalt veidigi sooja, pulss tõuseb ja organism toodab mõnuainet endorfiini.
Lapse või koeraga väljaskäimine on asi, millel ei ole konkreetseid piire. Näiteks kui mu laps alles õppis jooksurattaga sõitma, siis ma küll rabelesin, aga edasi ei liikunud ja mänguväljakule jõudmine võis jonnihoogude tõttu vabalt 30 min võtta. Nüüd me jõuame sinna 2 minutiga. Ja see päris kindlasti kuulub rubriiki "lapsega õues mängimine". Koeraga õueskäimisega on samamoodi - kas jalutan ja lasen koeral iga huvitavat posti uurida, vean koera kiirel kõnnil enda järel või hoopiski matkan ja koer on kogemata kaasas. Kõik sõltub detailidest. Ma eelistaks sportliku tegevusena kirja panna sellised tegevused, kus ise määrad kiiruse ja läbitava vahemaa. Ehk siis vähemalt kiire kõnd ilma eriliste vahepeatusteta.

NB! Kõikvõimalikud lühemad sportlikud tegevused lähevad ka kokkuvõttesse arvesse. Näiteks 5 min kõhulihastetrenni, paar min venitusi.

Kas see jutt siis enam ei kehti jah?

On siin üldse minusarnaseid, kes niisama end õue vedamisi tahaks motiveerimisena kasutada, sest no tõepoolest ei vea ma koera enda järgi vaid teeme ikka peatusi, et ta saaks uue keskkonnaga tutvuda, äkki ka mõne häda teha jne. Eile mõõtsin, 45 min jalutuskäik keskmiselt 4km/h ja 2,7 km. Väga tempokas ei ole, higistama ei aja, samas pekile mõjub vast ikka

Mina isiklikult olen täitsa nõus sellega, et sport ei saa võrduda väga niisama jalutamisega ja kuna sporti ma jõuan teha vaid 2 korda nädalas, siis njah, antud teema eesmärki ma vist ei täida

Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 21/4/2016, 09:22

rilzralz kirjutas:On siin üldse minusarnaseid, kes niisama end õue vedamisi tahaks motiveerimisena kasutada...

Mina-mina! Ma oleks jumala rõõmus, kui ma suudaks end motiveerida õue minema, kasvõi niisama, ilma spordimõtteta

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 21/4/2016, 19:24

Järgmine kuu teeme nii, et kogume ühiselt kilomeetreid. Paneme mingi eesmärgi paika ja igaüks panustab nii palju kui suudab. Peaasi, et kuu lõpuks vajalik number ühiselt kokku saaks.
See võiks ju motiveerida õhtul tiiru ümber kvartali tegema.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 21/4/2016, 20:32

Oh, see on lahe mõte!
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ellu on 21/4/2016, 20:37

Ellu
Jutulind
Jutulind

Tagasi üles Go down

Postitamine by heldikas on 21/4/2016, 22:03

Väga äge mõte !

heldikas
Piimahabe
Piimahabe

Tagasi üles Go down

Postitamine by fotomutt on 22/4/2016, 10:15

Ohoh, midagi uut

Spetsialist
Spetsialist

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sirle on 25/4/2016, 16:43

Eelmine nädal:
T - kõndimas, 1tund 7min
K - orienteerumine, 50min
N - jooks, 48min
Kokku: 2 tundi ja 45 min.
Sirle
Sulesepp
Sulesepp

Tagasi üles Go down

Postitamine by maskake on 25/4/2016, 17:32

Ma katsun ka siis järgmine kuu tubli olla ja võimalusel kilomeetreid läbima hakata trenni tegemisega tegin pausi... aga jalutada võib ikka. Käisin eelmise aasta lõpus rühmatreeningutes ja zumbas.... tulemust mitte mingit, sain ainult jubeda maovalu (ise arvasin et magu valutab). Käisin kaks kuud tagasi perearsti juures ja kurtsin et kõht ei kao eest ja trenn ka ei aita.... tuleb välja mul diastaas ja maovalu, polegi maovalu vaid hoopis on song... sügisel opile minek. Kõht ennem ei pidavatki eest kaduma kui opil käidud. Ag jalutada mulle meeldib
maskake
Värske värv
Värske värv

Tagasi üles Go down

Postitamine by puuvana on 25/4/2016, 19:05

Maikuu koostreenimise teema avatud. Vaatame, mis maale või linna üheskoos jõuame.
puuvana
Sõnameister
Sõnameister

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles